Návod

22. července 2006 v 7:52 |  Vyvolávání duchů
Návod na vyvolávaní duchů
Takže nyní vás naučíme jak se vyvolávají duchové...
krok 1.sedněte si s kamarádama do kolečka..
krok2. určete si nějakou věc podle které budete určovat jestli v místnosti duch je nebo ne
krok3.Všichni zavřete oči a jeden řekne:Duchu Boženo Němcová(to je příklad,místo toho můžete říct jiné jméno mrtvého) pokud tu jsi tak shoď ten hřeben z poličky(viz krok 2.můžete si vybrat jakýkoli předmět)
krok4:Otevřete oči.Jestli předmět spadl tak duch v místnosti je...
NEBO TAKÉ TAKHLE:
Vyvolávání:
Nejoblíbenější vyvolávání je typu: V bílém lese, v bílém kočáru, v bílé rakvi leží Božena Němcová (můžeš si doplnit koho chceš). Je to stručné a vhodné pro začátečníky.Pro pokročilejší je vhodnější tento typ a co k tomu potřebuješ: Svíčku s vysokým knotem a potřebné údaje o postavě s kterou si budeš povídat.
Postup: Zatáhněte žaluzie (záclony), aby byla v místnosti neproniknutelná tma a sedněte si s kámoškou na zem.
Poté rozsviťte svíčku a počkejte až rozhoří.Připravte si údaje typu: Josef Novák, zemřel 1923-1984 a pak nejdůležitější otázky-Jsi přítomen v této místnosti?- Zemřel si přirozenou smrtí?
A pak společně opakuje text: Josefi nováku zemřelý v roce 1923-1984 pokud jsi v této místnosti dej nám svoje znamení prudkým pohnutím plamene svíčky. Tuto formulku opakujte nejméně třikrát.
Pak položte otázku na kterou jde odpovědět ANO-NE. Pokud ano dej nám to vědět prudkým pohybem plamene svíčky. Zase zopakovat třikrát. Ke konci ho odvolejte formulí: Odvolávám vás Josefe Nováku do říše mrtvých.
Svíčku zhasněte a ukliďte vyvolávání skončilo.
Vyvolávání dobré energie (zcela neškodné) Nepotřebujete svíčku, nic nepotřebujete. Chyťte se za malíčky. A začněte odříkávat formulku: Dobrá energie zjev se a dej nám svoje znamení. Zopakujte 3krát. A pak pozorujte změny v okolí.
Vyvolávání duchů
Nezapomeňte, že samotný akt vyvolávání duchů může být velmi nebezpečný. Snažte se, aby vyvolaný duch v pokoji odešel a nijak vám neublížil (toto si udržujte ve své mysli) a nesmíte udělat žádnou chybu, v opačném případě by se mohl na vás zavěsit a velmi vás v životě potrápit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dajča Dajča | 22. července 2006 v 21:20 | Reagovat

Nebojím se. . .vůbec!!. . .fakt. . .nekkkkkkeccccccámmmmm

2 Pepuš Pepuš | 18. srpna 2006 v 17:41 | Reagovat

chtěla bych vyvolávat ale všichni omkjí kamii se bojej..ale někdee sem četla jeden návod:je to jenom s Boženou Němcovou :Jděte do pokoje a dejte uprostřed místnosti nějaký polštář(nejlépe malý), a jeděte pryč po hodině se vraťe a jesli bude zvednutý tak tu byla a do 1den do 1hodiny a  1 minuty vás zabije-takže doporučuju nezkoušet....:-)

3 pip pip | 20. srpna 2006 v 12:09 | Reagovat

vyvolavaní duchu je fakt super,ale nesmíte si stoho dělat srandu jinak se nedivte ,že to nejde.My tomu věříme  i když se nam ještě nic moc nestalo,ale věříme že se nám to povede!!!

4 bla bla | 4. října 2006 v 14:56 | Reagovat

to já už vyvolávala fakt hafo krát a dycky se mi to povedlo i skámoškama sem taky vyvolávala... dycky se hrozně bojim, když zistim, že přiel nějakej jinej, než sem ho vyvolávala, ale hrozně mě to zajímá a baví :)

5 mj mj | 27. září 2010 v 19:39 | Reagovat

ahoj jednou jsem vyvolala Michaela Jacksona (kterého hrozně miluju) ale zapoměla jsem ho odvolat od té doby jse mi dvakrát zabodnul do nohy střep a to na stejným místě.Myslíte že když ho odvolám tak mi odpustí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama