Záznam bez poskvrnky

16. července 2006 v 18:48 |  Věřte nevěřte
Zdroj: Televize- pořad Věřte nevěřte
Vic Elmen byl již 15 let dobrým strážníkem a byl na to náležitě hrdý . Do věznice mu poslali nováčka . Vic mu vysvětlil jak a čím zrušit alarm a daroval mu klíč právě pro zrušení funkčnosti alarmu . Nováček měl svou první hlídku a Vic u vrátnice pil kávu a četl. Byl nejen skvělý strážník,ale také vášnivý čtenář a spisovatel. Náhle ucítil vzadu na krku kovovou věc . Ze zadu na něj kdosi mířil pistolí . Ze tmy vyšel druhý muž a byl to.....učedník!!Ten hloupý nováček!!!Krutým smíchem se uchechtl a hned jak Vica jeho pomocník svázal,rozutekli se oba ukrást Vicovy spisy . Ten se nejdříve snažil silou povolit lano,kterým byl svázán,ale nakonec to vzdal. Velice se rozčílil,zbrunátněl v obličeji,zatnul zuby a pak se nestačil divit co se to děje. V místnosti kde zloději kradli spisy praskla žárovka. Mávli nad tím rukou a kradli dále. Vic však vlastní vůlí prskl další a další a další. Zloduši už z toho měli trochu strach a tak si jen řekni: "No,co máme toho dost...můžeme už jít!". Svižným krokem mizeli z věznice,ale sotva se pohli,praskla nad nimi žárovka. Jiskry z žárovek sršely čím dál více. za chvíli popálily zloděje tak,že oba padli do bezvědomí. Napůl hrůzou a napůl bolestí. potom si zloděje odvedla policie a Vicovy spisy byly zase v bezpečí.
Co myslíte,stal se tento příběh? ANO,STAL,alespoň podle televize.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 evik evik | 14. srpna 2006 v 13:09 | Reagovat

Věřte nevěřte je můj oblíbený pořad. zrovna tenhle příběh sem viděla v televizi

2 Piotkář Piotkář | Web | 2. září 2006 v 10:38 | Reagovat

Ahoj tenhle pořad věřte nevěřte sleduju

pravidelně.Vždycky se držím ségry,nebo se

ségr drží mě.Naskakuje mi husí kůže.Znám

plno příběhů které sou dost strašidelné.

klidně ti je pošlu sem do komentářů.Jestli

tedy CHCEŠ.zNÁŠ TO S TIM POKREM.BYLA TO PRAVDA A DOST SEM SE TOMU DIVIL JAK SE TO MOHLO STÁT,ALE MÁM POCIT TOHO ŽE BY SE MOHL NĚJAKÝ ZAHADNÝ PŘÍBĚH STÁT I NÁM.

TŘEBA TEĎKA NEDÁVNO SEM S KÁMOŠEM BYL NA SOUSTŘEDKU.bYLY SME POSLEDNÍ SAMY V JÍDELNĚ.BYLO SICE ODPOLEDNE ALE MĚL SEM STRACH.kUCHAŘKY ODCHÁZELI PRYČ.a MY SE KOUKÁME.nA DNĚ HRNKU NENÍ ANI KAPKA ČAJE A HRNEK SE SÁM OD SEBE ZAČNE SJÍŽDĚT DOLŮ A MĚ STÉKÁ SLZA PO TVÁŘI.ANI ŽÁDNÝ SPŮSOB JAK BY MOHL SJET.oBA KOUKÁME S OTEVŘENOU TLAMOU.hRNEK DOJEL AŽ DO PŮLKY STOLU NEROZMÍŠLEL SEM SE VZAL SEM MICHALA(TAK SE MENOVAL TEN KÁMOŠ).A UTÍKALI SME DO BUDOVY KDE SME VYDĚLI NA ZDI OBTISK BOŽENY NĚMCOVÉ TRTALI SME VEN

KDE SME NAŠLI KRVAVÝ OBTISK RUKY.POSRAL SEM SE MÁLEM STRACHY.BĚŽEL SEM HLEDAT TRENÉRA.kONEČNĚ VIDÍM ŠŤASTNÝ ZNAMENÍ.

VEDOUCÍ JDE NÁS HLEDAT PRUDCE NÁS VYNADAL ZA OPOŽDĚNÍ.POTOM ŘÍKÁM MICHALOVI.DIVEJ SE NA TU ZEĎ...A VY BYSTE TO MĚLI VIDĚT TAKY:;KRVAVEJ OBTISK RUKY ZMIZEL.

3 Piotkář Piotkář | Web | 2. září 2006 v 10:40 | Reagovat

TENHLE PŘÍBĚH JE PODLE MĚ DOST STRAŠIDELNEJ.KÁMOŠ SE MU SMÁL

ALE JÁMYSLIM ŽE BY ASI UMŘEL STRACHY.

JÁ TO OSOBNĚ PŘEŽIL.BYL SEM ASPOŇ RÁD

ŽE TO NEBYLO VEČER.

4 Káťa Káťa | 10. září 2007 v 9:31 | Reagovat

Věřte nevěřte mám taky hrozně ráda. Nejlíp se to podle mně kouká, když už je venku úplná tma. Teď to dávají na Primně v 18:05 ale není to ono, ptože venku je pořád ještě světlo takže mi to nepřipadá moc strašidelní. Předtím to na Primně dávali o 21:10 a v tedy mi i z té úvodní znělky běhal mráz po zádech. Když jsem to dokoukala bála jsem se podívat ven oknem do tmy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama