Červenec 2006

Drsný.........

23. července 2006 v 22:55 Extras!!
Tak tady je jendo video, ale k němu vám povím příběh.....
Jeden muž, co žije v opuštěném domě ...každý večer slyší brečení a mumlání u okna na židli, ale pořád tam nic a nic nevidí, ale když se o to ovšem začalo zajímat i pár dalších lidiček...Tak se přišlo na to, co se v tom domě děje! Jednou ještě za valky....bydlela v tomhle domě stará paní které muž odešel do války...ale nevrátil se...Ovšem s tímhle faktem se asi dotyčná dáma nemohla smířit a večer co večer seděla u okna a čekala na svého manžela...ale to ještě není vše...tuhle dámu se podařilo natočit na kameru...však mrkněte na video A ABY VÁM TO NETRVALO MOC DLOUHO TAK SE SOUSTŘEDTDE NA MÍSTO KOLEM STOLU A POŘÁDNĚ SI ZESLITE ZVUK AT SYLŠÍTE TO MUMLÁNÍ A ASI PO 25 SEKUNDÁCH JI UVIDÍME TU CO TAM ČEKÁ...je to možná neuvěřitelné je to jako optický klam ale je to vážne pravda!
A mějte trpělivost,duchové se neobjevují tak rychle!
zmrzlinky.blog.cz

O upírech

23. července 2006 v 21:59 Upíři

Upíři - mýtus nebo postrach noci?


Prázdnota

22. července 2006 v 10:33 Prázdnota
...nikdy nepřestanu doufat........

Návod

22. července 2006 v 7:52 Vyvolávání duchů
Návod na vyvolávaní duchů
Takže nyní vás naučíme jak se vyvolávají duchové...
krok 1.sedněte si s kamarádama do kolečka..
krok2. určete si nějakou věc podle které budete určovat jestli v místnosti duch je nebo ne
krok3.Všichni zavřete oči a jeden řekne:Duchu Boženo Němcová(to je příklad,místo toho můžete říct jiné jméno mrtvého) pokud tu jsi tak shoď ten hřeben z poličky(viz krok 2.můžete si vybrat jakýkoli předmět)
krok4:Otevřete oči.Jestli předmět spadl tak duch v místnosti je...
NEBO TAKÉ TAKHLE:
Vyvolávání:
Nejoblíbenější vyvolávání je typu: V bílém lese, v bílém kočáru, v bílé rakvi leží Božena Němcová (můžeš si doplnit koho chceš). Je to stručné a vhodné pro začátečníky.Pro pokročilejší je vhodnější tento typ a co k tomu potřebuješ: Svíčku s vysokým knotem a potřebné údaje o postavě s kterou si budeš povídat.
Postup: Zatáhněte žaluzie (záclony), aby byla v místnosti neproniknutelná tma a sedněte si s kámoškou na zem.
Poté rozsviťte svíčku a počkejte až rozhoří.Připravte si údaje typu: Josef Novák, zemřel 1923-1984 a pak nejdůležitější otázky-Jsi přítomen v této místnosti?- Zemřel si přirozenou smrtí?
A pak společně opakuje text: Josefi nováku zemřelý v roce 1923-1984 pokud jsi v této místnosti dej nám svoje znamení prudkým pohnutím plamene svíčky. Tuto formulku opakujte nejméně třikrát.
Pak položte otázku na kterou jde odpovědět ANO-NE. Pokud ano dej nám to vědět prudkým pohybem plamene svíčky. Zase zopakovat třikrát. Ke konci ho odvolejte formulí: Odvolávám vás Josefe Nováku do říše mrtvých.
Svíčku zhasněte a ukliďte vyvolávání skončilo.
Vyvolávání dobré energie (zcela neškodné) Nepotřebujete svíčku, nic nepotřebujete. Chyťte se za malíčky. A začněte odříkávat formulku: Dobrá energie zjev se a dej nám svoje znamení. Zopakujte 3krát. A pak pozorujte změny v okolí.
Vyvolávání duchů
Nezapomeňte, že samotný akt vyvolávání duchů může být velmi nebezpečný. Snažte se, aby vyvolaný duch v pokoji odešel a nijak vám neublížil (toto si udržujte ve své mysli) a nesmíte udělat žádnou chybu, v opačném případě by se mohl na vás zavěsit a velmi vás v životě potrápit.

Média

22. července 2006 v 7:37 Vyvolávání duchů
Projevy skrze media vzhledem na prostředky (mediumita) jsou zcela běžné a je jich celá řada, uvedu zde příklady mediumity pro fyzické jevy, kde media si ani nemusí být vědoma, že jsou zdrojem těchto sil.
* Klepot a šramot v různých předmětech vzniká proto, že někteří duchové chtějí upozornit nejenom na svou přítomnost, ale i na nějakou významnou událost (úmrtí, nešťastná událost).
* Pohybování stolů byl v minulosti velmi populárním prostředkem ve styku s duchovnem. Další projevy byly klepání stolku, kde počet klepnutí znamenal buď ano, či ne.
* Přímé písmo je vzácnější projev. Do krabičky vložíme tužku a papír, převážeme a zapečetíme. Po procedurách položí přítomní ruce na papír a soustředěně vyčkávají. Po 10 až 30. minutách je slyšet škrábání od tužky a my získáváme velmi pěkné, přímé sdělení. Vezměte v úvahu také existenci přímého hlasu.
*Materializace je jistě nejúžasnějším důkazem existence duchovního světa. Může to být jak materializace částečná, tak i celých, pohybujících se postav. Vzniká pomocí látky zvané ectoplasma často bílé, nebo šedé barvy, vycházející z těla media, dobře viditelná a fotografovatelná. Z této látky se mohou vytvářet pozemská těla zemřelých osob.
Druhy médií
* Píšící ( Komunikace tímto způsobem je většinou počáteční a od ní se odvíjí další a další schopnosti. Duchovní bytosti (ale i nejen ty) s vámi promlouvají přes vaší uvolněnou ruku. Pošlou vám do hlavy myšlenku, kterou ale nedokážete slyšet (nejste na to dostatečně vyspělí) a tak vám ji napíše vaše ruka. Většinou ve vašem jazyce. Tyto myšlenky jdou přes filtr vašeho vědomí. Informace jsou zkreslené a ne 100% pravdivé.)
* Slyšící / Po nějaké době co jste si již osvojili schopnost automatického psaní a kresby (píšící médium) zjišťujete, že víte sdělení ještě dříve, než ho napíše vaše ruka. Přichází to postupně. Za čas už nestíhá ruka psát, odložíte tužku a stanete se slyšícím médiem. Dokážete ovládat telepatii.)
* Vidící ( Slyšíte duchovní bytosti. Po čase se ale vyvíjíte dál. (Záleží na oddanosti těmto schopnostem). Dostanete novou schopnost -vidění aury, z které budete moci přečíst přímo průtrž informací. Aura není jen kolem lidí, ale také kolem věcí. Kromě aury se vám mohou zjevovat různí duchové (např. vaši zemřelí přátelé), ale i vidiny minulosti a budoucnosti.)
* Cítící (hmat) ( Při komunikaci můžete cítit pohlazení, lochtání. Třeba nakonec vznikne tradice, že vždy když s vámi mluví vaše zemřelá babička, ucítíte hlazení na levé ruce:))
* Pro fyzické zjevy (Za pomocí vaší energie můžou duchové hýbat s různými předměty. Nižší duchové by vás mohli strašit, vyšší by mohli být nějak nápomocni. Např. ukázat ztracenou věc.)

Trénink

22. července 2006 v 7:36 Vyvolávání duchů
Pokud chcete s duchy komunikovat, není nic jednoduššího, než vzít do ruky obyčejnou tužku, volně držet na prázdném papíru a čekat. Stačí mít víru a trpělivost a zaručeně se vám ozvou. Pokud máte někoho blízkého kdo zemřel, myslete na něj a on přijde. Však nemyslete si, že se to povede hned, musíte mít zkrátka trpělivost a čekat. Každý den deset minut nikoho nezabije.
Ale efektivnější je, navodit si atmosféru, domluvit se s někým a udělat seanci o půlnoci. I když je to zbytečné, atmosféra je atmosféra. Na to nikdy nezapomenu.. Vyrobte si kruh vezměte třeba kovovou dvacku, (my používáme padesátku) a pořádně si to užijte. Až se to naučíte, zjistíte, že atmosféra je zbytečná a zdlouhavá. Začnete vyvolávat přes den v obýváku.
Vyvolávání přes kruh za pomocí např. dvacky, nebo psaní tužkou na papír se nazývá automatické písmo, když tuto schopnost začnete ovládat, stanete se médiem. Když si je rozdělíme, je jich pět (viz. níže), ale pak jsou lidé, kteří mají kontakt s duchy jiný. Např. umí astrálně cestovat (komunikace pak není žádný problém), či vidí auru. To je ale prakticky vidící médium, ale už na vysoké úrovni. Z aury vám přečtou minulost, přítomnost, budoucnost. Dále jsou i různí jasnovidci a další o kterých nevím že existují:).
Převzato ze stránek: www.blog.lide.cz/letas/

Tři bílé prsty

22. července 2006 v 7:31 Věřte nevěřte
Jednou na lyžáku když sme byli se školou sme si večer povídali strašidelné příběhy. A tady ten mi nejvíc utkěv paměti. (jinak těch strašidelnejch příběhů bude z lyžáků víc). Kamarádka vyprávěla že odjela z rodiči ke známejm na návštěvu a její ségra zůstala doma. Pozvala si domů kamarády. Když byli unavení tak šli spát. Když usínali tak najednou slyší jak někdy rychle hejbe s dveřmi. všichni vylezli vem a viděli hýbající se dveře ale nikdo s nimi nehýbal. A najednou vidí tři bílí prsty jak sjíždí po skleněných dveřích.... Byl to pro ně šok... Další den našli rodiče svoje dítě a její kamarády natlačený na pohovce . Jejich obličej byl uplně bílí. Vyprávěli to rodičům. A ty čáry od těch bílích prstů tam sou dodnes!!!! Tento příběh je skutečný!!! a to myslím vážně!


Björk

22. července 2006 v 7:17 Gloomy Sunday
Na http://www.musichunter.net/download/mp3/97821/bjork-gloomy-sunday.php je ke stažení Gloomy Sunday od zpěvačky Björk. Stačí pravým tlačítkem kliknout na here na devátém řádku a vybrat uložit jako...(Sarget as...)

Kruhy v obilí

21. července 2006 v 22:24 Podezřelé....
Od roku 1980 se na obilných polích po celé Velké Británii objevilo několik míst, ve kterých bylo obilí symetricky sešlapané do různých obrazců. " Kruhy v obilí ", jak se jim začalo říkat se objevovali pravidelně a to vždy v létě před sklizní. Každým rokem se jejich počet zvyšoval. V létě roku 1990, se objevilo přes 800 kruhů, které ale nebyly tak jednoduché. Od tohoto roku se začaly vyskytovat velmi složité kombinace piktogramů. Jejich letecké snímky jsou velmi udivující. Nejvíce kruhů se objevovalo a stále objevuje na jihu Anglie. Většina v okolí hrabství Hampshire a Wiltshire. Nejde jen o britský úkaz, ale pyktogrami je možno pozorovat téměř po celém světě ( několik případů bylo objeveno i v Holandsku a to už kolem roku 1500 a i u nás se můžeme s tímto fenoménem setkat ). Není dosud přesně známo, proč se nejvíce kruhů objevuje právě v jižní Anglii.
Je tu jedno možné vysvětlení. Někteří badatelé zajímající se o tento fenomén tvrdí, že
mystická místa jako Stonehenge, Avebury, Silbury Hill jsou ideální pro setkání s návštěvníky z jiných planet. Tohle vysvětlení ještě více potvrzuje fakt, že jsou hlášena pozorování záhadných světel nad těmito místy, kde se následující ráno objevily ony piktogramy. Některé možné tvrzení příčin tvorby kruhů v obilí z oblasti laické veřejnosti jsou velmi zajímavé. Např. Kruhy vytváří několik párů zamilovaných králiků ( jak na tohle mohl někdo přijít ), nebo snad jsou příčinou nadměrného nadouvání krav a důsledkem neobvyklého růstu obilí. Pokud se ale podíváte na obrázky, tak se vám určitě nebude zdát to, že takhle složité obrazce mohl stvořit pár pobíhajících zamilovaných králiků někde po poli. Anglický meteorolog Dr. Terence Meaden přišel s názorem o existenci větrných vírů, které dokážou ze Země nasávat prach a menší kamenné úlomky. Někteří angličtí farmáři zahlédli na svých polích několik takovýchvírů.Tímtotvrzením považovaly noviny a veřejnost záhadu za vyřešenou a více se jí přestaly zabývat. Hojnější výskyt složitějších obrazců koncem 80let, tuhle teorii podkopal a většina se začala přiklánět k názoru, že tvůrcem musí být nějaká umělá inteligence ( jsem stejného názoru ). Meadenova teorie ale nevysvětluje zajímavé piktogramy, které tvořily rovnostranné obrazce, trojúhelníky, náhodné seskupení různých asymetrických obrazců a dokonce i klínové písmo. Je také možné, že nám touto formou předává nějaká forma cizí inteligence svoje poselství.
Možnost, že obrazce jsou podfukem, je taktéž dosti nepravděpodobná. Vzhledem k velkému počtu obrazců ( v roce 1990 téměř 800 ) lze vyloučit možnost, že kruhy vytváří několik skupin lidí. Mimo to, uvnitř většiny kruhů byla naměřena zvýšená radioaktivita a značné elektromagnetické výchylky. Pravé kruhy, na rozdíl od amatérských se liší tím rozdílem, že obilí není vůbec zlomené ale jen velmi symetricky ohnuté. I testy přinesly zajímavé výsledky: Obilí z piktogramů je nějak geneticky narušené, což by mohla způsobit již zmíněná radioaktivita. Nedovedu si představit jak někdo v noci pobíhá po poli s nějakou radioaktivní látkou a ušlapává ony záhadné kruhy. Nedávno se na veřejnosti objevil krátký filmový snímek, zachycující 4 svítící koule, které během několika sekund vytvořily na úpatí hory s pevností Olivers Castle piktogram ve tvaru sněhové vločky.
Většina filmovích techniků a odborníků potvrdila , že se nejedná o žádný podvod vytvořený na počítači. Důkaz podává především pohyb kamery, který přesně odpovídá autentickým filmovým záběrům a dal by se jen velmi těžce napodobit. Pokud by někdo chtěl tento film zfalšovat, potřeboval by velmi drahé přístroje, moc času a peněz. Někteří ale i nadále tvrdí, že film je jen pouhý podvod ale důkaz z nich nikdo zatím nepředložil. Kruhy se také občas objevují i u nás. 15.7.1996 se u obce Sokolnice objevil složitý a rozlehlý piktogram. Skládal se z devíti kruhů, kde čtyři z nich byly navzájem spojeny uličkami. Největší kruh měřil v průměru asi 25m. Někteří místní občané uvádějí že ten den v noci viděli nad polem jasně žluté světlo a že tehdy v noci bez zjevných příčin začaly zvonit zvonky u jejich domů. Za dva dny se objevily další kruhy. Piktogramy byly tvořeny jedním centrálním a čtyřmi satelitními kruhy. Na závěr jen dodám, že obrazců každým rokem přibývá a to ještě v lepším a složitějším provedení. Myšlenka, že tímto způsobem nám chtějí nějaké cizí mimozemské civilizace předat důležité poselství, je velmi zajímavá.

Stonehenge

21. července 2006 v 22:16 Podezřelé....
Stonehenge je komplex menhirů a kamenných kruhů, nacházející se na Salisburské pláni asi 13 km severně od městečka Salisbury v Jižní Anglii.

Původ názvu

Název "Stonehenge" jistě pochází ze staré angličtiny, ale není známo, co přesně znamená. Jsou dvě hlavní teorie, které se liší pouze v druhé polovině názvu. Obě teorie tvrdí, že první polovina názvu "Stone" (ve staroangličtině "stān") znamená "kámen". První z těchto teorií však říká, že druhá polovina názvu, staroanglické slovo "hencg", znamená "henge", tedy v překladu "šibenice". Druhá tvrdí, že toto slovo (tentokrát "hinge")znamená "zavěšený". Není tedy jasné, jestli je pravým názvem "Kamenná šibenice" nebo "Zavěšený kámen".

Stavba Stonehenge

První fáze stavby počala okolo roku 1900 př. n. l. Byl vystavěn kruh s průměrem 100 m z vnější strany tvořený příkopem a z vnitřní strany valem. Val byl jen 0,5 m vysoký. Příkop byl 2 m hluboký a na jeho dně byly umístěny kosti zvěře a skotu, aby se půda zpevnila.
Druhá fáze nastala roku 1750 př. n. l., kdy byly vystavěny dva kruhy vztyčených kamenů uprostřed kruhu příkopu. Kameny vnějšího kruhu byly necelých pět metrů vysoké a téměř dva metry silné. Na těchto kamenech ležela souvislá řada kamenů vodorovných, které byly na těch vertikálních uchycené pomocí výstupků na vrcholu. Mnoho z nich však spadlo dolů. Kameny vnitřního kruhu byly podstatně menší, jen 2m vysoké.
Třetí a poslední fáze počala okolo roku 1650 př. n. l. Byly vystavěny dvě podkovy. Vnější byla tvořena pěti "Trilitony". Triliton je soustava tří kamenů, kde jsou dva kolmé a jeden vodorovný, přičemž ten vodorovný na nich leží. Největší z těchto trilitonů je 8,5 m vysoký. Kameny vnitřní podkovy jsou velikostí podobné kamenům vnitřního kruhu, tedy asi 2 m vysoké. Celý komplex byl dokončen okolo roku 1400 př. n. l.

Zajímavosti

Roku 1910 Angličan Horatio Barber zkonstruoval letadlo a bylo velkým štěstím, když jeho zkušební pilot s tímto letadlem minul "Stonehenge" a havaroval nedaleko.
Větší kameny jsou v současnosti zality do betonu. Při stavbě byly kameny vsazeny do jam a utěsněny kamennou drtí. Avšak po dvou světových válkách kameny následkem otřesů začaly vypadávat. Proto byli tehdejší archeologové nuceni rizikové kameny zabetonovat. I přesto však jeden z kamenů spadl při velké vichřici v roce 1963.
Při vykopávkách z roku 1920 byla pod jedním z kamenů nalezena láhev portského vína. Na štítku láhve byl vyznačen i rok a toto víno pocházelo z roku 1810. Zátka však shnila a většina vína vytekla.
zdroj:wikipedia.org
Předpokládaná původní podoba Stonehenge:


Bermudský trojúhelník

21. července 2006 v 21:57 Podezřelé....
Jako Bermudský trojúhelník je označována oblast ležící mezi Miami na Floridě, Portorikem a Bermudami na pomezí Mexického zálivu a západního Atlantiku, která zahrnuje i větší část Sargasového moře a dotýká se jí Golfský proud. Je to oblast, kde se v neobvyklém množství a bez vysvětlení ztrácejí lodě a letadla. Její návštěvníci vypozorovali v této oblasti neobvyklé jevy...... 1)poruchy chování kompasu, kdy střelka vykonávala chaotické pohyby nebo se otáčela kolem své osy 2)neobvyklé atmosferické jevy, jako náhlá ztráta viditelnosti, nemožnost určit polohu obzoru 3) časové posuny, kdy posádka lodi nebo letadla dorazila k cíli nevysvětlitelně brzy nebo naopak později než odpovídalo rychlosti pohybu a vzdálenosti cíle 4) ztráta letadla z obrazovky radaru a jeho opětné objevení po uplynutí nevysvětlitelně dlouhé doby 5) pozorování tajemných světel na obloze nebo pod mořskou hladinou Jako příklad uvedu ztráty v Bermudském trojúhelníku uvedu případ, který nese název Let číslo 19. Je to nevysvětlitelné zmizení 5 amerických bombardérů TMB Avenger z 5.prosince 1945. Letka odstartovala ze základny ve Fort Lauderdale na Floridě s úkolem proletět zadanou trasu s nácvikem bombardování a návrat na základnu. Jenže najednou velitel letky, zkušený instruktor Charles Tailor , hlásil rádiem základně zhoršenou viditelnost, podivné chování obou palubních kompasů a problémy s hodinami. Podle příkazu velitele letadla letěla společně do té doby, než jim došlo palivo, pak přistáli na mořské hladině. Od té doby byl kontakt se základnou přerušen, a tak byla započata pátrací akce leteckých i námořních sil na záchranu posádek letky. Jenže skončila velmi neúspěšně, letadla ani posádky se nenašly,dokonce došlo ještě ke ztrátě velkého pátracího letadla spolu se třináctičlennou posádkou PMB Mariner, jehož vrak také nebyl nikdy nalezen. Vyšetřovací komise tak byla nucena konstatovat, že příčina havárie je neznámá. Ale v Bermudském trojúhelníku se ztrácejí i lodě, jedním z přépadu ztracených lodí je zmizení lodi Marine Sulphur Queen. Nákladní loď Marine Sulphur Quee o délce 142 metrů s nákladem 15000 tun roztavené síry zmizela beze stopy začátkem února 1963 při cestě z Beaumontu v Texasu do Norfolku ve Virginii. Na palubě lodi byla v době zmizení posádka 39 mužů. Nebyl zaznamenán žádný pokus o rádiová volání o pomoc. Pátrání pobřežní hlídky skončilo bezvýsledně, nebyly objeveny ani zbytky po lodi, ani nikdo z členů posádky. Lidé mají některá vysvětlení, kterými obhajují tyto ztráty, například že je zde velké množství hurikánů, tornád a k tomu ještě Golfský proud, anebo že je moře je moc hluboké, a proto, že není možné vraky ani těla nalézt, anebo také, že za to může metan- plyn, který se zde opravdu vyskytuje, a který dokáže snížit hustotu vody natolik, že by bylo možné aby se plavidlo potopilo,ale nejen to, když se totiž metan dostane do vzduchu sníží přítomnost kyslíku a mohou nastat problémy s motory- jenže jak potom vysvětlíme návraty některých lodí bez posádek? Myslím, že se nikomu nepodaří objasnit tato záhadná mizení lodí a letadel...........Bermudský trojúhelník je jedno veliké tajemství!

Pár známých her

21. července 2006 v 20:36 Strašidelné hry
Tak tady je pár extra online her takovejch průměrovejch a docela známejch.

Název: Garfield
Platforma: Flash

Popis: Trošku strašidelná, ale jinak zábavná hra. Sbíráte různé předměty které potom používáte jako pomůcky. Pozor na strašidla!!!

Hry!!!

Název: Garfield 2
Platforma: Flash

Popis: Druhé pokračování hry Garfield! Trošku strašidelná, ale jinak zábavná hra. Sbíráte různé předměty které potom používáte jako pomůcky. Pozor na strašidla!!!

Název: Scooby Doo 2
Platforma: Flash

Popis: Scooby doo je opravdu pěkná hra kde se svým psíkem řešíte různé připady!


Hry!!!!

Pharaon Phobia

21. července 2006 v 20:22 Strašidelné hry
Roztomilého psíka potkala na dovolené v Egyptě nepřijemná událost. Ztratil se v pyramidě plné múmií a zlých příšer. Pomůžete mu dostat se z této svízelné situace?
OVLÁDÁNÍ
šipkami, dveřmi procházíte stisknutím mezerníku

Scooby Doo

21. července 2006 v 20:13 Strašidelné hry
Nacházíte se ve strašidelném domě a za úkol máte co nejrychleji uniknout. Ve hře používejte různé předměty a snažte se vyřešit tajuplné rébusy.
OVLÁDÁNÍ
myš

Stíny noci

21. července 2006 v 20:07 Věřte nevěřte
Naposledy ještě obešel hlídaný objekt a radostně vykročil ke strážní budce, kde už čekal jeho kolega, s nímž si měl vyměnit službu. Vše proběhlo hladce, prohodili spolu pár vět a on radostně vykročil k domovu. Podíval se na hodinky, bylo přesně 23:48 a on předpokládal, že v 0:30 už bude v posteli u své ženy vítat spánek.
... Pomalu, ale jistě poklidným krokem se blížil k domovu, už zbýval asi jeden kilometr. Zpozoroval, že celá jeho ulice a ulice jí nejbližší jsou zahaleny temnotou. Nesvítilo pouliční osvětlení, ani okna přilehlých domů. Pomyslel si cosi o neschopnosti elektrárny a v klidu vykročil do tmy.
... Vyšel měsíc a jeho mdlé světlo mu částečně osvětlilo cestu. Jeho dobrá nálada stále stoupala, hlavně proto že domů mu už zbýval slabý půlkilometr. Zabočil do temné uličky vedoucí přímo k jeho domovu. Ulička byla lemována garážemi na konci nich začínaly osaměle trčící topoly. Došel ke konci garáží, udělal pár kroků, když v tom ho zamrazilo. Před zraky se mu udál podivný výraz, jež mu málem vyrazil dech. Měsíc osvětloval cestu z levé strany na níž vrhaly své stíny stromy. Mezi prvními dvěma stíny se však zobrazovalo cosi, co tam nepatřilo. Zobrazoval se tam stín nějaké postavy. Co ale bylo divné, že mezi stromy, kde měla ona postava vrhající stín stát nebylo nic, zhola nic.
... Po zádech mu přeběhl mráz a pocítil podivný pocit, pocit ukrutného strachu, když se před ním začaly objevovat stíny další. Domů mu zbývalo jen pár kroků, ale v tuto chvíli to pro něj bylo více, než dost. Byl paralyzován strachem. S vyděšeným pohledem sledoval před sebou hrůzné divadlo, když se všechny stíny začaly zhmotňovat do temných postav jež lemoval slabý mlžný opar, který vydával mdlé bílé světlo. Chtěl utéci...nemohl...jako přikován musel očekávat, co se bude dít. Zakřičel, když viděl že postavy se začaly k němu přibližovat. Jejich oči rudě žhnuly a neustále ho sledovaly. Křičel stále více, dokud ho nepřerušila slova první postavy, která měla u pasu meč. "Máš to marné, stejně tě nikdo neslyší..."
... " Kdo, kdo jste..." vykoktal ze sebe, když postavy kolem něj uzavřely kruh. Ta s mečem stála přímo proti němu. "Jsme stíny noci, jsme duchové zavražděných, kteří nenajdou klidu, dokud nepomstí svou smrt, to ty jsi náš vrah" Zašeptala postava, její hlas zněl ve větru, který se náhle zvedl smutně. "...Ale já..." vykoktal zase. "Ne teď, ne v tomto životě." Přerušila ho opět šeptající hlas, který zněl stále slaběji.
... Vítr zesílil a on cítil jeho tlak na svých tvářích. Zablesklo se... Mohutné světlo blesku ozářilo čepel meče nezadržitelně blížící se k jeho krku.............
druhý den...
"... soudní pitva neprokázala cizí násilné zavinění ani usmrcení jedem" Sdělil moderátor místního radia posluchačům do éteru, pustil hudbu a otočil se na svou kolegyni... "slyšela jsi, že ten člověk, co ho našli dnes ráno měl úplně bílé vlasy i obočí?......jeho vytřeštěné oči ani prý nešly zatlačit...on snad zemřel strachem... ... ... ... ... ...

Katastrofa Dvojčata

21. července 2006 v 19:59 Není vždy růžový
Dále jsem na netu našla dost drsnej tip:
1)Otevřete si Word
2) a napište toto: Q 33 NY (to je číslo letu jednoho z letadel,které narazilo 11.září do budovy světového obchodního centra)
3)Tento text zvětšete na 48
4)Převeďte to do písma Windigs.
A co vám vznikne?
Q 33 NY

Strašný dům

21. července 2006 v 19:39 Strašidelné hry
Docela dobrá, i když trošku obyčejná hra s dobrým námětem ale VAROVÁNÍ: fakt ne moc strašidelná....


Satan a vyvolávání duchů...

16. července 2006 v 23:26 Satanismus
"Příběh, co Vám teď napíšu se se mnou táhne už od 6.11.04 až do teď a nuda, ta to opravdu není...

O vyvolávání duchů jsem hodně četla, začala jsem s tím zhruba v září tohoto roku, nikdy se nic špatného nestalo, občas jsme s kámoškama (vyvoláváme na internátu) vyvolaly ducha, který si z nác dělal jen srandu, ale jakmile jsme v tom měly víc zkušenností, začalo se nám dařit vyvolávat i vyšší duchy. Řekly jsme si ale, že nikdy nevyvoláme satana. Ducha jsme vždycky úspěšně vyvolaly i odvolaly! Nejčastěji jsme vyvolávaly mýho dědu. Ptaly jsme se ho i na budoucnost, řekl mi, že umřu za deset let a že mě někdo zabije. Jsem s tím vcelku spokojená, nevím proč, ale dožít se 26 mi stačí.

6.listopadu slavila kamarádka narozeniny, oslava proběhla u ní doma, já, ještě jedna kámoška a kámoš jsme šli vyvolávat do jejího pokoje, všechno probíhalo bez problémů, vyvolali jsme mýho dědu, vyššího ducha, který mě má hodně rád a vždycky se mi ho podaří úspěšně napoprvé jak vyvolat tak odvolat, po chvíli za námi přišel kamarád J. Chvíli si z nás dělal legraci, protože na to nevěřil, ale najednou se začal třepat, obrátily se mu oči tak že měl jen bělmo a začal mluvit nějakým starým cizím jazykem. Řekla jsem jedné kamarádce ať si na něho lehne a drží ho aby si neublížil, ducha jsme odvolali. Kamarád J. se přestal klepat a vrátil se do normálu, mysleli jsme si, že to bude v pohodě a šli jsme se bavit mezi ostatní hosty.

Asi po půl hodině od toho incidentu jsem s J. zůstala sama, zase se začal třepat, obrátil ty oči znovu, chytl mě tak že to vcelku dost bolelo a začal na mě mluvit zase v tom cizím jazyce. Propleskla sem ho a křičela na něj že mu nerozumím, po chvíli na mě začal mluvit česky. Připadal mi, jakoby se do něj převtělili dva duchové. Satan a jeho tlumočník, Satan mluvil tím jazykem, vždycky když říkal nějaké slovo kde bylo "S" tak to znělo tak vysyčeně, jako had! A pak jeho tlumočník a ten mluvil česky, v tu chvíli měl oči normální. Řekl mi: J.:"Probudilas ho, je v něm! Chce tě!" Zeptala sem se ho kdo v něm je, a J. na to odpověděl "ON". Tyhle stavy se mu v různých intervalech vracely, vždycky se předtím začal třepat, nemusela sem s ním být sama aby mi tohle říkal, ale nesměl ýt v espolečnosti více jak tří lidí, prostě když sem s ním byla já a ještě kámoška co sme vyvolávaly tak mi to říkal taky, ale říkal to jenom mě, alespoň mám několik svědků. Několikrát jsme spolu stáli na balkóně, pochopila sem totiž že mi chce něco říct, tak jsem se s ním snažila být sama, dodnes se divím, že jsem se ho vůbec nebála. Když se do toho stavu zase vrátil, říkal: "16 let ho drží v sobě, se mno a s tebou zemře v hrobě" Pak omdlel, šla sem si pro vodu a polila ho, když se probudil tak do mě vrazil a málem mě shodil z balkóna, od té doby mám jizvu na noze která se vůbec nehojí! Několikrát taky opakoval: "říkal ti to celou dobu, ale tys ho neslyšela, nechtělas mu rozumět", atd, tohle často opakoval, pak začal opakovat: "Chce ti to dát, mám ti to předat" tohle strašně dlouho opakoval a pořád nechtěl říct co....pak, po nějaký době řekl: "chce ti dát smrt!" a řekl to s takovým výrazem v očích, že sem se vážně strašně vyděsila. Pak taky opakoval, že jsem jeho spása. Na konci oslavy, když jsme zase zůstali sami se mě zaptal, jestli věřím v boha, když sem mu řekla že ne, řekl: "Jaktože ne, vždyť ho v tobě vidím!" a pak vzal z nástěnky špendlík a začal mi s ním vyhrožovat, tak jsem se radši zvedla a odešla, kámoška mi pak řekla, že ten špendlík
do místa, kde sem byla já. Holky ho zdržely aby mi něco neudělal, a jelikož bydlím asi 400m od místa oslavy, tak sem domů doběhla. Kamarádka mi pak volala, jestli už jsem doma, že ho neudržely a že vyběhl za mnou aniž by se obul a oblíkl.

Pak mi od něj došla SMSka: J.: Co ste to se mnou udělali? napsala sem mu ať na to nemyslí, aby se mu ten stav zase nevrátil, když jde domů. Napsal: "Mas svuj cas..ale on ne.tak se me a pa.zas nekdy." přišlo mi že to psal jakoby v tranzu, a ten zbytek sms v normalu. Druhý den ráno sem mu napsala jestli si pamatuje co dělal a jak mu je. Smsky co mi od něj došly byly v pořádku, ale prý doma pokreslil zdi klikyhákama. Večer mi ale od něj bez toho abych ho nějak vyprovokovala zase došla sms: Myslis ze vo nem nevim?Myslim zes to nemela delat!" kdyz sem mu napsala at toho necha tak mi napsal bez mezer: jensimeprobudila! Dalsi takovy smsky uz nebyly. Když sem pak o týden později byla za ním, doma na zdi měl nakresleny pentagram cerne magie - s hlavou kozla, satana. Ale nic si z oslavy nepamatoval.

Pak už bylo všechno v pohodě, řekla sem ale, že už nikdy nebudu vyvolávat. Holkám na intru sem všechno do posledního detailu řekla. 16.listopadu jsme jeli pařit na chatu ke kámošce z intru. Večer mě holky překecaly, abych s nima vyvolávala, že vyvoláme mýho dědu, jako vždycky, a aspoň se dozvím co to s tím kámošem a Satanem mělo znamenat. Vyvolaly jsme teda dědu, ale najednou to začalo psát 666. Tak jsme si povídaly se Satanem, řekl že nám nechce nic udělat. Kámoška ho cítila od začátku, ještě když se neozval, tak říkala, on tady je! To co mi řekl (napsal) mi vcelku vyrazilo dech! Řekl, že jsem jeho spása, že jsem se narodila pro to, abych pro něj zemřela. Že za těch 10 let kdy mám zemřít, mě zabije on, a tím se spasí od věčnosti. Tím že pak nastane vymírání zla jak na Zemi, tak v posmrtném životě. Zeptala jsem se ho, proč mě teda nezabil, hned jakmile jsem se narodila. Proč čeká dalších 26 let na to, aby se spasil. On řekl, že jsem tady taky pro to, abych něco dokázala. Můj sen je stát se kryptozooložkou, on řekl, že něco objevím. Pořád dokola mi v hlavě zněla dvě slova, a to: "chasay Satan" , řekla jsem je kamarádce, která je silně věřící, a jí okamžitě vyhrkly slzy z očí. On jí začal psát "nedělej to", když se ho zeptala co nemá dělat, řekl "prostě to nedělej", pak jsme se ho ptaly, co znamenají ty dvě slova, napsal že to je "oddej se Satanovi". Tak jsme tak nějak pochopily, že se mu nemá oddávat. Povídaly jsme si s ním asi dvě hodiny, jakmile byla půlnoc, odešel sám, bez odvolávání.

Když jsme se vrátili na intr. Všechno jsem holkám řekla. Pročetly jsme si pár knížek, jestli nenajdem nějaký souvislosti. Nic. Holky vyvolávaly dál. Já u toho nikdy nejsem. Vždycky vyvolají nějakého dobrého ducha, ale jakmile dám prsty na ten předmět, který se pohybuje, začne to psát 666. Přijde vždycky když tohle udělám, aniž by ho někdo vyvolal.

Teď se dějí strašně divné věci:
1, jdu po ulici se dvouma kámošema a jednou kámoškou - všichni z intru - bavíme se o něčem, když padne slovo Satan, zhasne celá ulic. Pak se pomalu rožíná jedna lampa po druhé směrem k nám.
2, přišla jsem k té věřící kamarádce na pokoj, řekla jsem jí o tom jak zhasla ta ulic, a najednou zhaslo světlo u ní v pokoji, ona začala ječet a vyběhla z pokoje, že prý když se na mě v té tmě podívala, tak viděla něco hrozného, že sem to nebyla já!
3, od té doby zhasínají v mé blízkosti světla pořád. Ta věřící kámoška okolo sebe vždycky když je tma, nebo není úplně světlo, vidí černé postavičky, jak se vraždí. Vždycky se rozbrečí, a říká slovo vražda, pokaždé ji musíme uklidňovat.
4, ta věřící kamarádka se mu chce pomstít, tvrdí, že jí ničí život, protože je věřící, a on přece boha nesnáší. Prý má plán jak se mu pomstít. ten ale nechce nikomu říct, ani mě, že by nevyšel a že by zradila sama sebe kdyby mi to řekla. Řekla mi jen, že ho nemůže zabít, ale že ho strašně zklame, že mu vezme to nejdražší, co má. Víc mi neřekla.
5, ještě ten večer mi holky na pokoji řekly, že se jim svěřila: myslí si, že je nějaká generace Ježíše, tudíž i boha, a já že jsem zástupce Satana, a že mi dvě máme svést nějaký boj, holky chcou, abych se jí radši vyhýbala. Tak to taky tak dělám. Jmenuje se Michaela
- včera sem se dívala ne internetu na význam jmen - znamená to podobná Bohu, vcelku mě to dostalo, já se jmenuju Nikola, to znamená vítězství, a kámoška, která s nama vyvolávala na té chatě, je Dana, to znamená soudkyně. Možná je to jen náhoda, nevím co si o tom mám myslet.
6, moje spolubydlící na pokoji si ve škole nakreslila na A5 nápis Satan, různě to vyzdobila atd., ten papír pak dala za plakát na pokoji, ten plakát má na zdi nad lampičkou, nad postelí. Papír za tím plakátem vydržel týden, už se na něj i zapomnělo. Večer jsme se se spolubydlící bavily o satanovi, zhaslo světlo, takže jsme měly jen světlo z venku od lamp. A najednou ten papír zpod toho plakátu vypadl, a naprosto ladným pohybem spadl mezi naše postele. Strašně jsme se vyděsily. Pak jsme si zkusily znovu dát za ten plakát A5 tak jak to tam bylo předtím. Když ten papír ale vypadl, štrejchl o tu lampičku a spadl za postel. Takže to taky asi náhoda nebyla. Pak začala praskat skřín. Radši jsme odešly spát do jiného pokoje, tam zase začalo praskat topení, ale nám už se chtělo spát, tak jsme se přestaly vnímat a usly."