Bezva odkazy!!!!

Marky.blog

31. října 2006 v 21:27
Dneska jsem si spřátelila jeden fajnes blog ...:::TADY:::... není sice hororovej ale podle mě je bezva tak se tam určitě koukněte!

Výklad snů

25. října 2006 v 23:10
Zdálo se ti něco zajímavého?Chceš zjistit jestli to má nějaký "hlubší" význam? Můžeš na téhle stránce. (já vím že už tady je jeden odkaz na stránku o výkladu snů,ale tahle má fakt něco do sebe)

Barunnnka world

25. října 2006 v 18:50
tenhleten blog se mi hrozně moooc líbí tak to sem dávám:)a doporučuju-určo se sem mrkněte!!!

Snář

22. října 2006 v 20:11
Tired Myslíš že sny mají nějaké skryté poselství?Chceš zjistit jaké?Na téhle stránce to můžeš zjistit! Velký český snář-stačí zadat slovo na který si vzpomeneš ze svého snu,napsat do kolonky a kliknout na tlačítko Výklad snu.No-a je to!!!

Město mrtvých

28. září 2006 v 13:58
Tady je odkaz na jednu bezva stránku.Najdete toho tady poměrně hodně-hřbitovy, kde máte možnost někoho pohřbít,je tady také zpovědnice ve které máte možnost se vyzpovídat, blázinec je tam také....no co víc si přát?? :§ a také je tu test Deprese!!

Vítejte v Městě Mrtvých
Město Mrtvých je tu od toho, aby vám pomohlo vyjádřit své pocity a dostat ze sebe to špatné.
V dnešním světě je těžké udržet si chladnou hlavu bez toho, aby jste své problémy "vyřvali" ven. Doufám, že tu najdete co jste tu hledali. Ať je to klid, pochopeni či zábava, doufám že to zde najdete.
A stránky sou tady .
 
 

Reklama