Hlavní hrdinové

O HTF

8. prosince 2006 v 16:54
>>> Bienvenue dans le monde merveilleux de Happy Tr...
Úplně sem zapoměla že jsem sem kdysi chtěla Happy Three Friends dát. Je to hodně morbidní to vám řeknu takže se to sem docela hodí (tak není to naštěstí hraný ale bohhužel týká se to jaksi taksi zvířat ale aspoň že to je kreslený ne?!). Když jsem to viděla poprvý myslela sem že se někdo dost nudil a neměl co dělat tak chtěl znechutit život jinejm lidem páč všechny příběhy sou o tom samým-
DOST NECHUTNÁ SMRT!!!(i když vlastně nikdy nezemřou v dalším díle se ty potvůrky objeví znovu a živé)
A chcete vědět jak sem na tohle narazila poprvý?! (i kdyby ne tak to sem stejně napíšu:) pustila mi to jednou moje sestřenice u nich doma aby mi to ukázala. To by ani nebylo tak divný jenže sestřenici je šest let!!!(nekecám v tom věku už to našla na netu:D)No prostě brutus. Můžete si to zkuknout sami budou tady přibývat videa....
No nejsou sladcí?

Pop a Cub

8. prosince 2006 v 16:44
Pop
Zodpovědný otec vychovávající malého Cuba. Sice né vždy to s Cubem dopadne dobře, ale i přesto je to opravdu dobrý otec.
Cub
Poslední postavou seriálu je malý Cub - syn tatínka Popa. Svému tatínkovi nadělá opravdu hodně starostí.

Flippy

8. prosince 2006 v 16:42
Flippy
Hned po Lumpym je to nejoblíbenější postava seriálu. Když uvidí krev nebo uslyší výstřel zešílí vzpomene si na své válečné vychování a všechny zabije.

Cro-Marmot

8. prosince 2006 v 16:40
První neživá postava seriálu. Pravěký savec zamrzlý v kostce ledu. Nikdy nemluví a nic nedělá, jen v jedné epizodě prodával zmrzlinu.

Lifty a Shifty

8. prosince 2006 v 16:38
Lifty
Mývalí kleptoman. Ukradne všechno, co vidí. Spolu se svý bratrem Shiftym tvoří nerozlučnou zlodějskou dvojku.(myslím že je to ten bez klobouku)
Shifty
Stejně jako jeho bratr Lifty je i on nevyléčitelným kleptomanem. Shifty je však organizátorem a strůjcem všech jejich lumpáren.

Mime

8. prosince 2006 v 16:36
Mime nikdy nemluví. Všechno vyjádří gesty a pantomimou. Jen se nám nepodařilo zjistit, zda vystudoval nějakou hereckou školu, nebo zda se to naučil sám.

Russell

8. prosince 2006 v 16:34
Jednooký pirát se dvěma dřevěnýma nahoma. Nezapomenutelný herecký výkon podal v epizodě "Get Whale Soon", kde s Lumpym vytvořili báječnou dvojku.

Disco Bear

8. prosince 2006 v 16:32
Disco Bear
Disco medvěd z 60. let. Miluje disco tance a dává to všem najevo. Vždy dostane všechny do průšvihu právě svými tanečními kreacemi.

The Mole

8. prosince 2006 v 16:31
Slepé růžové zvířátko, kterému nedělá jeho slepota žádné problémy. Dokáže pracovat jako osvětlovač v divadle, dokáže hrát bowling a nebo dokáže vyhrát na pouti plyšového medvídka.

Flaky

8. prosince 2006 v 16:29
Flaky
Velmi ostýchavý a bojácný dikobraz plný lupů. Vždy se dostává do nějaké prekérní situace. Nejlepší herecký výkon předvedl v epizodě "Water You Wading For?".

Splendid

8. prosince 2006 v 16:26
Je to pták, je to letadlo, je to... létající veverka! Nikým neohrožený hrdina vždy připravený obětovat svůj život pro záchranu druhého. Jen kdyby věděl, co dělá...

Sniffles

8. prosince 2006 v 16:14
Nadmíru inteligentní mravenečník. Nejvíce mu chutnají černí mravenci, pro které je ochoten strčit jazyk i do těch největších a nejpodezřelejších mravenišť.

Petunia

8. prosince 2006 v 16:13
Věčně usměvavá modrá tchoří slečinka s osvěžovačem vzduchu na krku. Její nejlepší kamarádkou je Giggles. Nejlepší herecký výkon podala v epizodě "House Warming".

Nutty

7. prosince 2006 v 21:26
Nutty
Nervózní zelená veverka s vraždící zálibou na sladké. Právě díky své hrozné zálibě se často dostává do strašných situací, které pro něj, ani pro nikoho jiného nekončí šťastně.

Toothy

7. prosince 2006 v 21:24
Toothy
Fialový bobr s velkým předkusem. Snad jeho nejlepším hereckým výkonem je hlavní role v epizodě "Eye Candy", který slaví úspěch snad u všech diváků.

Lumpy

7. prosince 2006 v 21:23
Lumpy
Bláznivý modrý los, který v seriálu vystřídal snad všechny možné povolání. Byl kouzelníkem, farmářem, řezníkem nebo řidičem autobusu. Jeho štěstím je, že to většinou všechno přežije.

Handy

7. prosince 2006 v 21:22
Handy
Bezruký bobr tesař. Postavit dům, opravit auto nebo vyměnit žárovku, nic z toho není pro Handyho problém i přesto, že nemá obě ruce.

Giggles

7. prosince 2006 v 21:19
Giggles
Giggly neboli hihňavá veverka jménem Giggles. Plachá a sladká. Opravdu každý si ji hned zamiluje.

Cuddles

7. prosince 2006 v 21:15
Cuddles
Cuddles je vlastně hlavní hrdina seriálu. Malý žlutý králíček s růžovými papučemi v podobě králíčka, který to vždy šeredně odskáče(asi jako všichni ostatní).
 
 

Reklama