Horory z časopisů

Horůrky s obrázky

31. srpna 2006 v 10:22
Stalo se to o prázdninách , když jsme se nastěhovali do starého domu, který jsme koupili od staršího pána na invalidním vozíku. Dům byl velký a strašidelný. Se sestrou jsme měli každá svůj pokoj, ale protože jsme se bály, tak jsme spaly společně. První noc jsme nemohly usnout, druhou spaly jak zabité a třetí se to stalo. V domě byl výtah (pro toho pána), který jsme slyšely, jak jezdí nahoru a dolů. Šly jsme se přesvědčit, jestli je to to, co si myslíme. Když jsme vyšly z pokoje, tak před námi byla velká chodba. Zůstaly jsme stát jako opařené. Uviděly jsme totiž bílou postavu na vozíčku. Nic se nedělo, jen výtah jezdil nahoru a dolů. Vzpamatovaly jsme se a utekly do pokoje. Ráno jsme vše pověděly rodičům. Řekli nám, že den po našem nastěhování toho starého pána kvůli penězům někdo zavraždil.
Kroky na půdě
Jedno klidné ráno jsem byla sama doma.Zapnula jsem si televizi a šla do koupelny.Najednou jsem uslyšela podivné kroky na půdě,ale jelikož máme dvojdomek,tak jsem si myslela,že je to babi a nelámala sem si tim hlavu.Kroky se často opakovaly a tak sem šla se podívat nahoru,ale nikdo tam nebyl.Když jsem byla opět dole,tak jsem zaslechla pomalé kroky na schodech vedoucích dolu.Šla jsem se podívat,ale nikdo tam opět nebyl. Měla jsem takový strach,že jsem za sebou zabouchla dveře,zůstala o ně opřená a čekala jsem,než ty kroky úplně nezmizely.Od té doby mám divný pocit,když jsem sama doma!
Postava s nožem
Jednou jsem zůstala sama po škole a potom jsem dlouho uklízela třídu. V té době ve škole už nikdo nebyl, a protože byla zima a brzy se stmívalo,tak už byla všude tma a já jsem uslyšela kroky!Běžela jsem se schovat do šatny a hrozně jsem se bála.Potom jsem uviděla postavu v černym,jak drží v ruce nůž a pak jsem zahlédla krvavé stopy.Tak jsem sebrala všechnu odvahu a šla po nich.Uviděla jsem v rohu mrtvého zajíce!Udělala jsem mu pěkný hrobeček,krev jsem umyla a nikomu jsem o tom neřekla. Od té doby pokaždé,když jdu do školy,tak se bojím,že se mi to stane znova a že tentokrát to ta postava udělá mě.
 
 

Reklama