Kouzla

David Copperfield

27. listopadu 2006 v 22:40
Každopádně pro ty šťastnější kteří to možná uvidí-je to jakési kouzlo Davida Copperfielda (pardon ani nevím jak se to píše) když sem to viděla poprvý úplně jsem zírala ale hned podruhý je jasný jak to funguje...No ale nechám vás na to přijít samy!:)
Uvidíme jestli to pojede....
(P.S.-kdyby to náhodou nejelo klidně napiště můžu vám to poslat mejlem:)

//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>

David Copperfield

kouzelník

Datum narození:

16.09.1956


Místo narození:

Metuchen, New Jersey, USA


Znamení:

Panna

Co je Magie?

28. srpna 2006 v 17:53
Slůvko MAGIE vychází z řeckého slova MEGUS, které se dá přeložit jako VELKÝ.
Je to vlastněpřivolávání změn pomocí tajemných sil jako je kouzlení apod.
o V podstatě ale neexistuje jasné dělítko mezi kouzly bílé a černé magie, ale spíš záleží na úmyslu čarodějnice.
o S těmito negativními silami je lepší si nezahrávat!!!
o Pokud se chceš stát dobrou čarodějkou(čarodějem), musíš dodržovat taky určitá pravidla, jinak by se ti to mohlo vymstít!!!

Magický kruh

28. srpna 2006 v 17:24
· První magický kruh se vytvoří ještě před rituálem. Můžeme ho sestavit z kamínků, z provázku, použít kruhový koberec, nebo tarotové karty. Pohybujeme se ve směru hodinových ručiček. Uprostřed kruhu stojí oltář.
· Druhý kruh je součásti rituálu. Obkreslujeme ho pomocí athamu nebo hůlky. Začínáme a končíme na východě. Při tom představujeme jak vysíláte soustředěný paprsek energie. Tento kruh nám umožňuje soustředit koncentrovanou energii, která nám bude pomáhat při našem magickém záměru. Taktéž vytváří určitou psychickou ochranu.
· Po uzavření se postavte do středu a vyvolejte živly. Vždy se otočte na světovou stranu daného živlu a zvolejte: "volám vzduch, který přináší pohyb a poznání!", "volám oheň, jenž očišťuje a proměňuje!", "volám vodu, která přináší čistotu a odplavuje!", "volám zemi jež hojí a pohlcuje!". Nebo vymyslete jiný způsob vyvolávání. Po ukončení magické operace nejprve propusťte všechny živly stejným způsobem, jako jste je volala, jenom se slovy "propouštím…" Na konec jim poděkujte za pomoc.
· Můžete také do kruhu umístit živlové svíce. Ve východním směru žlutá, na jihu červená, na západě modrá, na severu zelená. Při zapalování svíček znovu obcházíte kruh. Na konci rituálu je zhasněte se slovy poděkování.
· Kruh otevřeme stejně jak jsme ho uzavřeli, jenom proti směru hodinových ručiček. Poté můžeme překročit jeho hranici.

Draci

16. července 2006 v 11:31
 
 

Reklama