Na co těšit

Nezvratný osud (4.11)

3. listopadu 2006 v 15:08
Právě sem se jenom na chvilk koula na nějaký filmy v magazínu no a co sem nenašla?Nezvratný osud (1)!!!Kdysi dávno je už sice dávali myslim na nově (jeden díl sem viděla už nevim kterej) ale tentokrát budou na Primě.Takže něco vo tom....

Nezvratný osud (Final Destination)

Horor / Thriller / Fantasy
USA, 2000, 98 min, české titulky
Režie:
James Wong
Hrají:
Devon Sawa, Ali Larter, Kerr Smith, Kristen Cloke, Roger Guenveur Smith, Daniel Roebuck, Seann William Scott, Tony Todd, Amanda Detmer, Brendan Fehr, Barbara Tyson, Robert Wisden
Popis:
Smrt je někde nablízku a Alex Browning má to štěstí (nebo smůlu?), že ví kdy a kde se zubatá objeví. Alexovo zvláštní nadání se poprvé projeví těsně po nástupu na palubu letadla, kterým má, společně se svými spolužáky ze střední školy, letět na školní výlet do Paříže. A právě když už sedí v kabině a se zapnutým bezpečnostním pásem čeká na odlet, promítne se mu před očima hrozivá vize, ve které prožije start letadla následovaný explozí, již nikdo z pasažérů nepřežije. Alex propadne panice a vyzývá všechny, aby okamžitě vystoupili, čímž způsobí mezi pasažéry takový rozruch, že jej společně s dalšími šesti spolucestujícími posádka vykáže z letadla. Kromě Alexe se tak ocitnou zpátky na letišti jeho kamarádi Tod a Billy, spolužačka Clear, která instinktivně vycítila, že Alexovy obavy jsou oprávněné, Carter, který se s Alexem v letadle popral a byl za to vyveden i se svou přítelkyní Terry, a jejich učitelka, slečna Lewtonová, která se dobrovolně rozhodla, že se svými studenty počká na další let. Atmosféru vzájemného obviňování za ztrátu půldne v Paříži přeruší výbuch letadla, ke kterému skutečně krátce po startu dojde. Nikdo nechápe, jak mohl Alex katastrofu předvídat, a nakonec, místo aby mu byli vděční, se ho spíš bojí a hledí na něj s nevraživostí. I agenti FBI, kteří ho vyšetřují, si jeho vysvětlení vyslechnou s nedůvěrou a spíše si Alexe zařadí mezi podezřelé. Zvláště když po několika týdnech začínají umírat další z těch, co díky Alexovi přežili. Alex postupně nabývá přesvědčení, že díky jeho předtuše se jim všem sice podařilo smrt obelstít, ale ne nadlouho. Proto se spojí se zbývajícími kamarády, aby společnými silami čelili osudu a vyzráli nad smrtí.
Zatím sem ten horor sice neviděla,ale mám dojem že tohle je z trojky....
VIDEA
Tohle je Nezvratný osud jedna?????!!!!!!!!!(podle mě ne ale to video je fajn takže...)

Pátek třináctého (14.10)

14. října 2006 v 11:57
Dneska (Sobota 14.října) bude na nově docela známý a starý horor Pátek třináctého.
Motto:Je Pátek třináctého... je nejhorší den v jejich životě... Rok výroby: 1980(docela starej ale snad tam budou aspoň nějaký dobrý efekty ne jako v některejch hororech (třeba Věc))
Popis: U jezera Camp Crystal se mladí průvodci rekreantů chystají návštěvníkům zpříjemnit letní pobyt u táboráků hraním her. Jedna hra se však v táborové příručce nevyskytuje. Jmenuje se "Zabíjte průvodce". Oni umírají, netvor žije. Je Pátek třináctého - je nejhorší den v jejich životě.

Friday the 13th

Pátek třináctého - Friday the 13th
Horůrek maj dávat 23.00 ale nova většinou začíná aspoň o patnáct minut pozdějš (i když já bych neměla moc kritizovat:)

O new rubrice

14. října 2006 v 11:48
Tadyhle najdete seznamy různejch hororů, něco o nich, kdy se budou dávat a bla bla bla.....
Bohužel protože doma nemáme kabelovku Crying 1ani satelit nemáme ani HBO,HBO2,už ani ÓČKO......budu tady psát hlavně o hororech co budou dávat na nově,primě....(a popřípadě na Čt1 a 2 i když...).No prostě budou tu různý horory který stojej (podle mě ) za to zkouknutí!


 
 

Reklama