Není vždy růžový

Love-Fuck

12. listopadu 2006 v 13:51
I láska může být zničující...
"Myslím,že nemám rád tuhle hru! Mohli bysme hrát něco jiného?"
"Můžu už jít ven? Je mi mizerně!"
"Můžu hrát taky?"
Love is Fuck
Zdroj:www.oral.blog.cz

Smutný videjo ze života...

16. října 2006 v 21:58
Tady by bylo jedno video,který sice není strašidelný,ale je to krutej život:( Je o ženě,která žije bez rukou a takhle se s tím vypořádá. No-dokázali byste si nohama nanýst řasenku???
Zdroj:vemi.blog.cz

Nějaká nová hra?

19. září 2006 v 20:27
Ať je vám jakkoliv...Můžete se smát....Můžete brečet,ale nikdo to nemusí vědět......
Můžete mít rozdrásané srde,ale můžete to tajit....Jde neprojevovat lásku.....
Jde maskovat pláč....Udusit strach.....Jde obejít emoce....Zapomenout na přátelství.....
Předstírat smích.....jde se stáhnout do kouta a nasadit masku...
po mě to lidé chtějí...A ja se snažím....
Ale jak dlouho to jde ještě vydržet?? A jak to dokážu v praxi???

Ano dělám to.....ale jenom před těmi, kteří pro mě nic neznamenají....
Ale co když musím lhát? LHÁT.....fuj.....Hnusí se mi to....Nenávidím se za to....Ale dělám to kvůli nim....
A dělám to pro sebe....nechci aby mi neustále někdo vyčítal,že se nechci smát?..že si libuju ve svý depresi.....

Tak s tím je konec........HAHAHA......

Ale navenek.........


...............Zdi se uzavírají.............

Mix

16. září 2006 v 10:26
In sky......
In people....
In fantasy....
In expressive....

Nádhera....

28. srpna 2006 v 18:32
Nikdo není dokonalý....
zima je krásná věc...posledni zapis???
Red dark (cherry)
jsou od sebe tak blízko,a přitom tak daleko...
Konečně sundala svou masku.....
Vrací se do svého světa?
Zdroj:www.valentyna6.blog.cz

Aspoň něco roztomilého...

27. srpna 2006 v 21:30
Na internetu sem našla několik hrozně hezkejch obrázků a rozhodla sem se je sem dát,ale je jich jenom pár z mnoha....
Love

Děti jako otroci

7. srpna 2006 v 13:10
Je jim pět. Padají únavou z práce otroka
Ženeva - Všechny děti mají podle mezinárodních konvencí právo na normální dětství, jenže až 218 milionům se ho nedostává. Místo toho musí pracovat. Jako spousta dětí v peruánské La Rinconadě musel i čtrnáctiletý Braulio pracovat v dolech už od útlého dětství. Tahal těžké vozíky s rudou nebo pracoval jako "Quimbalatero", tedy drtič kamene.

"Padl jsem únavou, a tak mě zbili"

"Jeden den jsem se necítil dobře, byl jsem velmi unavený a několikrát jsem upadl na zem. U východu z dolu se můj vozík převrhl a všechna ruda se rozsypala kolem. Kapitán mě sledoval. Kvůli tomu mě hodně zbil," říká Braulio, který nakonec našel pomoc u organizace, jež vedla projekt na ochranu dělníků v oblasti.

Čísla, která zveřejnila Mezinárodní organizace práce (ILO), jsou alarmující.
V Asii nuceně pracuje 120 milionů dětí !!!!
Až 218 milionů dětí ve věku od pěti do sedmnácti let je po celém světě nuceno pracovat, z toho více než polovina na rizikových pracovištích. Nejvíce dětí pracuje v Asii (122 milionů) a Africe (téměř 50 milionů).
Mezinárodní organizace práce se proto rozhodla spustit celosvětovou kampaň, ve které pomocí rétoriky inspirované mistrovstvím světa ve fotbale vyzývá, že je čas udělit dětské práci "červenou kartu".
Fotbal hraje v kampani upozorňující na dětskou práci klíčovou roli. Bývalí dětští dělníci v Pákistánu například v jejím rámci sehráli charitativní fotbalový zápas.

Bolesti, hlad. Škola? Na to zapomeňte

"Až díky pracovníkům ILO, kteří mi pomohli, jsem se dověděl, že těžká práce není to, co bych měl ve svém věku vykonávat. Měl jsem bolesti a často neměl dostatek jídla. Taky bylo takřka nemožné, abych chodil do školy," říká Braulio.
Podle údajů ILO organizace takto pomohla více než dvěma a půl tisícům dětských horníků.
I přes hrozivá čísla a tragické příběhy dětí nucených k práci, ILO ve výroční zprávě k 95. výročí založení organizace uvádí, že letos je to poprvé, co se počet dětí, které jsou nuceny k práci, začíná snižovat.

Po dlouhé době dobré zprávy

Oproti roku 2000 počet pracujících dětí poklesl o jedenáct procent, počet těch, které pracují v rizikových podmínkách, až o 30 procent.

I politici v nejchudších zemích se snaží dělat něco pro to, aby se podařilo dětskou práci omezit. Podle ILO v tomto udělaly výrazný pokrok například Brazílie, Tanzanie nebo Turecko.
........................................................................................................................................................ děti na skládce
Děti sbírají na skládce v indickém Dilí recyklovatelný odpad

Černobyl

7. srpna 2006 v 13:06
26.dubna roku 1986 v 1 hodinu 23 minut došlo na 4. reaktorovém bloku jaderné elektrárny Černobyl v bývalém Sovětském svazu k těžké havárii reaktoru se závažnými radiačními důsledky. Těsně po havárii zemřelo 31 osob (zaměstnanců elektrárny nebo hasičů), přes 140 lidí bylo zraněno a více než 100 000 evakuováno. Skutečný rozsah havárie byl zveřejněn až po několika dnech. Od roku 1986 znají slovo Černobyl lidé na celém světě.
Situace po havárii
Zaměstnanci elektrárny si mysleli, že nastalo zemětřesení nebo že vypukla válka. Reaktor bylo to poslední, co by je napadlo. Nikdo nevěděl, co se stalo. Již v okamžiku výbuchu zahynuli dva lidé: jednoho srazila exploze z výšky a druhý uhořel. Mezi první oběti patřili také požárníci, kteří nebyli vybaveni ochrannými pomůckami, respirátory ani obleky. To se týkalo dokonce i jednotek, které sloužily přímo na elektrárně. Osudné bylo také to, že požárníci netušili, co je příčinou ohně, tedy že všude kolem nich hoří vysoce radioaktivní zbytky reaktoru. Domnívali se, že hoří střecha 4. bloku elektrárny. Zalévají trosky reaktoru vodou. Radioaktivní tavenina ale měla teplotu přes 2000° C, takže voda se při styku s ní rozkládala na vodík a kyslík, které vzápětí explodovaly. Navzdory dobrému úmyslu a vinou neinformovanosti tak hasiči situaci ještě zhoršovali. Během pěti hodin po explozi se podařilo zabránit šíření ohně na další budovy elektrárny, zejména na sousední třetí reaktor. Ten byl odstaven až čtyři hodiny po výbuchu čtvrtého reaktoru! Ještě 16 hodin po výbuchu se sám předseda komise ÚV KSSS pro jadernou energii divil, kde se vzaly kusy grafitu povalující se po celém areálu elektrárny - domníval se, že jde o materiál pro stavbu 5. a 6. bloku elektrárny, která v té době probíhala. Teprve po mnoha hodinách zjistila armáda šokující skutečnost - že úroveň radiace těchto úlomků je velmi velká. Za pouhých 15 minut byl člověk v blízkosti takového předmětu odsouzen k akutní smrti z ozáření. Vojáci, zejména piloti helikoptér, které na reaktor shazovaly písek, olovo a další materiál, nebyli zpočátku vůbec chráněni proti radiaci. Trvalo tři dny, než armáda svépomocí vybavila helikoptéry alespoň základním stíněním, které chránilo posádku.
Následky
Jaké byly bezprostřední následky? V jaderné elektrárně bylo v době havárie přes 400 zaměstnanců, tento počet se ještě zvýšil o hasiče. Zahynulo 31 lidí, z toho 28 na následky z ozáření a tři na následky zranění při výbuchu. Akutní nemocí z ozáření různého stupně bylo postiženo 203 lidí. Z okruhu 30 km od elektrárny a dalších silně zamořených oblastí bylo evakuováno 116 000 obyvatel. Prvomájové dny v hlavním městě Ukrajiny Kyjevě (asi 90 km od JE Černobyl) patřily v jeho historii k nejčistším. Od rána do noci projížděly ulicemi kropící vozy a neúnavně splachovaly z asfaltu prach obsahující radioaktivitu. U všech vchodů do obytných domů, úřadů, obchodů i kostelů ležely vlhké hadry a lidé si o ně dlouze čistili podrážky svých bot. Za lístek na rychlík do Moskvy, který stál 15 rublů, se platilo 100 i více. Reakce odpovědných orgánů na havárii a její důsledky byly v prvních dnech velmi neuspořádané a v některých směrech až trestuhodně nedbalé, zejména pokud jde o podávání objektivních informací. Mezi lidmi panovala obrovská nedůvěra k úřadům. Nikdo nevěděl co se děje a co je pravda. Nejčastěji se hovořilo o konspiraci KGB, o pokusech na lidech, o invazi mimozemšťanů apod. Mnoho lidí v nejvíce zamořených oblastech obdrželo významné dávky (někteří až dvacetkrát více než obdrží během jednoho roku průměrný člověk kdekoli na Zemi, tedy přepočteno na dny to znamená, že někteří byly ozáření během výbuchu 7308 krát více než jiný den). Určení případných pozdějších následků je však složité, avšak platí, že jakýkoliv přírůstek obdržené dávky znamená určité zvýšení pravděpodobnosti vyvolání rakoviny. Úmrtnost se v obci zasažené explozí zvýšila až třikrát. Přes 40 tisíc dětí trpí nemocí štítné žlázy, dvanáctkrát se zvýšila onemocnění anémií, velmi vzrostl výskyt leukémie. Na Ukrajině bylo touto havárií postiženo 1,5 mil. lidí včetně 250 000 dětí, v Bělorusku žije 1,2 mil. lidí na zamořeném území a asi 3,5 mil. osob v oblastech se zamořenou půdou.
Nemoci z ozáření
Při jaderném výbuchu se uplatňuje tzv. okamžité záření neutronů (během 10-6 sekundy). Potom následuje počáteční gama záření (během prvních 10 sekund). Epicentrum výbuchu a radioaktivní mrak jsou zdrojem reziduálního záření. Záření na člověka působí jako stresor. Při velkém ozáření (několik desítek sievertů) dochází k velkým změnám v mozku a k těžké poruše vědomí. Silně postižená je i trávicí soustava. Ozářený umírá během několika hodin. Při středním ozáření (jednotky sievertů) dochází u ozářeného k vodnatým průjmům s příměsí krve, zvracení, k dehydrataci a ledvinovému selhání. Ozářený obvykle umírá 1.-2. týdny po ozáření. Slabší ozáření postižený zpravidla přežívá - trpí však krvácivým syndromem a anémií.
Ozáření u postižených způsobuje obvykle ztrátu ochlupení, pocení, ztrátu chuti, vředy, vzestup tělesné teploty, selhávání krevního oběhu, ledvinové selhávání, radiační popálení kůže (zčernání kůže) a poškození zraku. Nejcitlivější jsou na záření buňky kostní dřeně, buňky střeva, buňky zárodečných žláz a buňky kožní. Naopak odolné proti záření jsou buňky nervové, svalové, kostní a pojivové.
fotky dětí, které se narodily po výbuchu - ozáření :
fotky Černobylu před výbuchem a při výbuchu :
dopady na životní prostředí :
leták na výstavu fotek : MOTLITBA ZA ČERNOBYL
ČLOVĚK, PÁNEM SVĚTA?

Katastrofa Dvojčata

21. července 2006 v 19:59
Dále jsem na netu našla dost drsnej tip:
1)Otevřete si Word
2) a napište toto: Q 33 NY (to je číslo letu jednoho z letadel,které narazilo 11.září do budovy světového obchodního centra)
3)Tento text zvětšete na 48
4)Převeďte to do písma Windigs.
A co vám vznikne?
Q 33 NY

Smutné obrázky

15. července 2006 v 22:41

"...my hrajeme si na život..."

Svázaná svými starostmi a problémy..

Balancujeme na hraně existence...


"Bylo to dávno, co zkřížil mi cestu, prej podepiš se mi krví..."

Ne pro slabší povahy :*-(

15. července 2006 v 22:31
No, tak tady vidíte jací jsou řidiči hovada. Tenhle obrázek vůbec není k pohledání. Vůbec bych nedoporučovala pro slabší povahy. Ale za tohle může řidič tohodle auta chtěli předjíždět, tak se jim vyplatilo :-O
 
 

Reklama