O filmech...

To je snad prdel ne???!!

9. října 2006 v 22:21
Tak protože mám docela hooodně ráda film Kruh a umím nazpamět snad celej ten děj docela mě zajímalo jak vypadá v reálu ta holčička Samara.Čekala sem nějakou chudinku co vylezla z kanálu. Kdysi jednou dávno sem si dala do vyhledávače Kruh 1 a vyplivlo mi to tuhle fotku!!!
Dneska sem si na vzpoměla znovu a na osobnosti.cz sem našla tentokrát tutově tu správnou!(možná že ta malá holka nahoře je fakt vona ale to se mi prostě nezdá!)

Daveigh Chase

Herečka

Datum narození:24.07.1990Místo narození:Las Vegas, Nevada, USA Znamení: Lev Životopis:Mladá herečka Daveigh Chase má za sebou již obrovské množství především seriálových rolí. Mnoho diváků si ji pamatuje z hororu režiséra Gore Verbinskeho, Kruh, ve kterém ztvárnila roli mrtvé dívky Samary Morgan za niž získala ocenění "Best Villian" Award na předávání MTV Movie Awards. Daveigh se věnuje také dabingu (např. Lilo v animovaném filmu a seriálu Walta Disneye, Lilo & Stitch). Filmografie: 2006 Leroy & Stitch ...Lilo 2006 "Betsy's Kindergarten Adventures" ...Betsy 2006 "Big Love" ...Rhonda Volmer 2005 Ring Two, The archive footage) ...Samara 2003 Beethoven 5 (Beethoven's 5th) ...Sara Newton Popis filmu 2003 Carolina ...Young Georgia 2003 Haunted Lighthouse ...Annabel 2003 Silence ...Rachel 2003 Stitch! The Movie voice) ...Lilo 2003 "Cold Case" ...Ariel Shuman 1990 2003 "Lilo & Stitch: The Series" voice) ...Lilo
No ta podoba se fakt nezapře....:)

Kruh 1

5. října 2006 v 21:42
TAK TO SE MI MOC NEPOVEDLO NO....
Chtěla sem semhle něco napsat o Kruhu svýma vlastníma slovama ale to by bylo hodně zlý,protože ani sloh ve škole mi moc nejde i když Kruh je jeden z mých oblíbenejch filmů...
Zní to jako další z neuvěřitelných příběhů. Existuje videopáska plná obrazů jako vystřižených z těch nejtíživějších snů. Tam, kde byla přehrána, zazní záhy telefon s varováním, že ten, kdo ji zhlédl, zemře přesně za sedm dnů. Rachel Kellerová (Naomi Wattsová), reportérka renomovaného deníku, přirozeně odmítá uvěřit takové fantaskní informaci, jenomže když dojde k záhadné a nevysvětlitelné smrti čtyř teenagerů, rozhodne se přijít celé věci na kloub, protože jednou z "obětí" byla její neteř. Není to vůbec jednoduché, ale nakonec i ona pásku získá, i ona si ji promítne, se svým malým synkem, a telefon skutečně vzápětí zazvoní. Zbývá jen sedm dní a nocí, aby s přítelem Noahem (Martin Henderson) nalezla způsob, jak zachránit sebe i svého jediného syna. Netuší jak dlouhou, smrtí a zoufalstvím zahalenou cestu, se s Noahem budou muset vydat.Základem tohoto projektu se stal japonský filmový horor režiséra Hideo Nakaty, který byl do asijských kin uveden v lednu roku 1998 a doslova přes noc se stal kultovním titulem v zemi vycházejícícho slunce. Měl totiž všechny nezbytné esence dobrého hrůzostrašného snímku, který vám patřičně zvýší hladinu adrenalinu v krvi a doslova zatlačí do sedadel v kině řekl režisér Gore Verbinski, který se publiku představil komedií HON NA MYŠ. Dodejme, že příběh filmu KRUH, zahalený až mystickým tajemstvím, je transponován do současné Ameriky a na mimořádné věrohodnosti a autenticitě mu dodávají, kromě pečlivě propracovaného scénáře a přesvědčivých hereckých výkonů, i skvělé vizuální efekty.
ObrazekObrazek
No představte si,že tohle vám stojí v noci u postele nebo právě za vašimi zády....Člověk se musí ohlédnout

KRUH1,2

6. března 2006 11:31
A na konec.....

Posedlá

27. září 2006 v 22:56
Tak chtěla jsem semhle napsat něco o tomhle bezva filmu (dávali ho tenhle týden) jenže jak tomu chtěl osud asi po půl hoďce sem u toho usla (zrovna se ten pár radoval že je konečně těhotná, takže toho rozhodně moc nevím) a budu sem muset dát něco z netu.
POSEDLÁ
Samantha (HEATHER GRAHAM - Z Pekla) a Craig (JAMES PUREFOY - Resident Evil) Howardovi již dlouhou dobu zoufale touží po dítěti. Snaží se ale marně, tak se rozhodnou využít lékařské pomoci. Netrvá dlouho a Samantha čeká dvojčata. Jak se porod blíží, začíná mít podezření, že něco není v pořádku. Děti, které v sobě nosí nejsou její, ale Ďáblovy...
Tohle je asi tak všechno co jsem o tomhle filmu našla:(

Něco ke kruhu..zajímavéé

12. září 2006 v 16:36
Tohle sem našla na jednom blogu....no.....nevím jak vy,ale já myslím že je to naprostá pitomost!Co si o tom myslíte vy?Čtěte dál.....
OPRAVDU CHCES CIST??
NEROZMYSLIS SI TO????
JAK MYSLIS............
Jestli, že jsi klikl/a nebo si to viděl/a , musíš si tohle dát na blog!Jestli že ho nemáš udělej si ho, jinak do 7 dní zemřeš!
NENÍ TO SRANDA!
(Prostě něco ke kruhu....):-?
hm.........
(tohle sem našla na tomhle blogu rozhodla jsem se to sem dát,protože k tomuhle tématu sem vyhrabala ještě něco:)
Z časopisu z článků z Akta X (pro ty co to neznaj,sem prostě napíšu horor,kterej napsala nějaká holka do časopisu)
Hrůza z e-mailu
Asi před rokem v pátek jsem dostala e-mail. Byly v něm otřesné fotky holky,která spáchala sebevraždu. Také v něm stálo, že pokud tento mail nepošlu 10 lidem do sedmi dnů, tak si mě to mrtvé děvče najde najde. Já na tyto věci nevěřím a ihned jsem ho smazala.To byla chyba!Přesně za týden jsem měla volné odpoledne,tak jsem k nám pozvala kámošku. Když jsem ale šla ze školy,připadalo mi, že se za mnou někdo neustále plíží,ale jakmile jsem se otočila,nikdo tam nebyl. S nepříjemným pocitem jsem šla dál. Těsně před domem zvuky ustaly. Oddychla jsem si. Vešla jsem do předsíně a najednou se přede mnou zjevila ta dívka z e-mailu. Začala jsem křičet,ale ona se ke mně přibližovala víc a víc. Na poslední chvíli zazvonila kamarádka a mrtvola zmizela. Věřte nebo ne,ale tohle se opravdu stalo!
Když sem tohle četla poprvé,docela sem se lekla,ale když sem o tom přemýšlela.....moc a opravdu moc podezřele se to podobá Kruhu . Za sedm dní ji čeká smrt(to už tady bylo ne?)......A pár dnů po zveřejnění tohohle článku mi přišel e-mail:
když začneš tohle číst, nepřestávej nebo se něco stane.Moje jméno je Franta Ponožka, mám 7 let, blond vlasy a děsivé oči.nemám mozek ani uši ani nos, jsem mrtvý.Pokut tohle nepošleš 15 lidem, zjevím se ti dnes u tvé postele s rampouchem a zabiju tě.Tohle není vtip, něco dobrého se ti stane v 10:22 -někdo ti zavolá nebo k tobě bude mluvit a řekne: Miluju tě....Nepřeruš to
Fajn poprvý sem to poslala,sem byla zvědavá(a za druhé ještě zemřít nechcu:).....samozřejmě se nic dobrýho nestalo.Potom mi tenhle mejl znovu poslala kámoška a to mě už dost na***lo tak sem se na to jednoduše vyprdla a......zatím žiju.
(Proč sakra lidi musí všechno vod nějakýho dobrýho hororu vokopčit?:(

Něco k texaskýmu masakru....To je vážně nechutný!

31. srpna 2006 v 12:32
PRAVDA O TEXASKÉM MASAKRU
Sice v Texasu ani nikde jinde žádný masový vrah Thomas Hewitt nežil, ale film byl ovlivněn příběhem vraha, kanibala, nekrofila a bůh ví co ještě Eduarda Geina.... S motorovou pilou neměl nic společnýho, snad jen to, že se jeho poslední oběť našla zohavená v kůlně na dříví....
Eduard Gein
Narozen: 1906
Zemřel: 1984
Popis: Vrah, kanibal, nekrofil
Eduard Gein se narodil v roce 1906 na farmě ve Wisconsinu, sedm mil od města Plainfieldu. Žil tam se svým bratrem Henrym, matkou a otcem. Podle sousedů byl velmi plachý a uzavřený. Matka byla velmi věřící a podle toho syny vychovávala. Otec byl alkoholik a v roce 1926 zemřel. Za pár let zamřel i Henry, údajně při hašení požáru. Kdo ví jak těmto úmrtím Eduard pomohl. V roce 1945 mu zemřela i jeho milovaná matka.
Eduardovi bylo 39, byl sám, a začal se vyhýbat ostatním lidem. Začal číst lékařské knihy o anatomii a pitvách a zablokoval si všechny pokojena jeho farmě kromě ložnice a kuchyně. Nikdy se nesmířil s tím, že jeho matka zemřela, a několikrát se neúspěšně pokusil "Vykopat z hrobu" a vzít ji domů. Když se mu to nepovedlo, stáhl jí alespoň z kůže, a kůži si zachoval. Přiznal se, že se často převlíkal ženské "kůže" a rád nosil oblečení své matky. Tato úchylka se brzy stala posedlostí. První vážný signál jeho nemoci přišel, když v noci začal vykrádat čerstvé hroby. Bral si části lidských těl domů, kde si je zachovával. Podařilo se mu to uchovat v tajnosti několik let. Vzrušovaly ho myšlenky na svojí kastraci. Nakonec se rozhodl, že mu bude stačit, když si na sebe našije ženskou kůži. Brzy si ušil pás z lidských bradavek, triko ušité z lidské kůže, které nosil jen na "speciální příležitosti"nebo ozdoby vyrobené z lidských nosů. Z lebek si dělal mísy, nebo si je vystavoval v ložnici. Jeho potřeba vyrábět si z části lidských těl oblečení a věci se zvyšovala, ale všechny hroby už nebyly dostupné. V tu chvíli došlo k první "dokázané" vraždě. Jeho obětí se stala jednapadesátiletá Mary Hogan, která pracovala v hospodě Pine Grove, šest mil od Geinovy farmy. Zmizela 6. prosince v roce 1954. Jehou druhou obětí se stala Bernice Worden, matka místního šerifa. Zastřelil jí 16. listopadu 1957 v jejím železářství. Eduardu byly dokázány jen dvě vraždy. Berenice byla nahá nalezena v kůlně na dříví pověšená za nohy, bez hlavy, bez vnitřností a její srdce měl Ed v hrnci v kuchyni. Byly mu dokázány pouze dvě vraždy a drancování hrobů, ale ne ke kanibalismu a nekrofii. V zimě roku 1957 byl odsouzen k doživotnímu trestu. (já bych ho dala rovou na křeslo).... Zemřel 26. července roku 1984. Je pohřben v Planfieldu. Gein tvrdil, že zabité ženy mu připomínaly jeho matku. V jeho domě ale byly nalezené i ostatky jiných těl. Navíc se v těchto letech poblíž stratily dvě dívky, u ktrých se našli jen šaty - těla už nikdy.
Edem Geinem byl ovlivněn film: Texaský masakr motorovou pilou, Psycho a postava Buffalo Billa z Mlčení Jehňátek. Jeho samostatný příběh je zpracován ve filmu Zrůda Ed Gein (In the Light of the Moon).
Tady se to stalo: :-!!!
Fotky:
A na závěr fotky jeho obětí:


Zdroj:www.suprovej.blog.cz

Něco k 3:15 zemřeš....

7. srpna 2006 v 12:22
3:15 ZEMŘEŠ
Vim že se tvrdí, že 3:15 zemřeš je podle skutečný události, ale já tomu nikdy nevěřila... Teď tomu věřim...myslela sem že je to jen nějakej film s blbýma titulkama a jen malá částečka je pravda... Po tom co sem viděla fotky tý devítiletý holčičky s kulkou v břiše.Fotky na tomhle odkazu mluví samy za sebe.... Jsou tam hlavně fotky zajištěný policajtama... tak máte je tady... Ty nejhnusnější fotky jsou na konci :-( Click!!!
Fakt tady o tom co se stalo moc nenapíšu. Tenhle příběh je snad nejhorší a nejhnusnější z celý týhle rubriky.
....................................................................................................................................
112 Ocean Avenue, Amityville, New York
14. November 1974
Jako ve filmu se tam uprostřed noci probudil nejstarší syn - Ronald DeFeo a uslyšel hlasy. Radily mu, že ma zabít celou svou rodinu. Vzal zbraň a postřílel všechny v domě. Matku, otce, mladšího bratra i malou sestru. No podívejte se sami na ty fotky...
(celý příběh je v Aj tady)
 
 

Reklama