Vyvolávání duchů

Jak bezpečně vyvolávat

1. září 2006 v 17:32
Takže než začnete přečtěte si jeden příběh,o vyvolávání duchů...
Aleně zemřela prababička. Hrozně se jí po ní stýská jelikož ji měla moc ráda a jezdila za ní každý víkend. Rozhodla se s prababičkou znovu a naposled ještě setkat,rozloučit,omluvit a vyznat lásku. Naposled...Zvolila volbu vyvolávání. Doufá,že vyvolávání proběhne bez problémů. Nejdříve si sehnala kamarádky aby se sama nebála. Všechny se sesedly ke stolu s ubrusem prababiččiny oblíbené barvy. Rosvítily svíčku( buďto zase v oblíbené barvě nebo v barvě bílé-neutrální). Na papír napsaly všechny písmena abecedy( tak daleko od sebe,jako je sklenice která se má pohybovat,aby byly odpovědi přesné) a také pod abecedu ANO-NE. Přichystaly také onu sklenici. A konečně položily dlaně na stůl,roztáhly prsty a malíčky se dotýkaly. Utvořily tak uzavřený kruh.Všechny zavřely oči a Alena začala: "moje milá prababičko Aničko. Omlouvám se ti,že jsem tě vyvolala a vyrušila tak z tvého klidu. Chtěla jsem ti jen říct,že tě budu mít v srdci napořád a budu tě milovat věčně.Omlouvám se za to,že jsem ti párkrát lhala když jsem rozbila vázu a svedla to na kocoura. A omlouvám se ti za to,že jsem z lesa občas přišla o hodinu později a tys tak musela trnout a vyhlížet mě. Doufám že jsi mi odpustila. Mám na tebe také nějaké otázky. Mohu? Prosím odpověz zda mohu." Pokud se sklenice pohne na ne,okamžitě se omluví Alena tímto způsobem : "jistě prababičko,chápu že chceš mít klid a nechceš býti rušena,mám tě hrozně moc ráda." a odvolejte ducha . Jestli se sklenice nepohne,tak duch není přítomen a s vyvoláváním skončete,je to zbytečné,ale POZOR!!!Ducha odvolejte. Může se vrátit!!!Pokud duch odpoví ano,Alena pokračuje: "Dobře,děkuji za svolení. Takže............."a ptá se na otázky. Neptejte se na mnoho otázek,ducha by to mohlo rozzlobit. Na konec mám pro vás pár rad. Takže...
1. nemluvte s duchem sprostě
2. vyvolávejte jen známé,nezkoušejte raději cizí lidi
3. duchovi pokládejte otázky srozumitelně,je jiný než ve skutečnosti
4. připomínejte že máte ducha rádi a přicházíte v dobrém
5. DUCHA VŽDY ODVOLEJTE!!!!!!!!!!!!
6. neotravujte ducha dlouho
7. nesmějte se a neposmívejte se duchovi!Nemá to rád.
Doufám že se při vyvolávání alespoň trochu budete těmito pravidly řídit a snad by se vám nemělo nic stát. Samozřejmě může to být nevyspytatelný duch a pokud vám můžu radit. Vyvarujte se vyvolávání Satana,Krvavé Marry atd... Nedělejte se před ostatními hrdiny,ale pamatujte na své bezpečí. Není důležitější než nějaká frajeřina? Když už vyvoláváte,tak vašeho příbuzného.

Jak ho odvolat?

1. září 2006 v 17:25
Mnoho z vás se ptá jak ducha odvolat. Mnozí jsou také už v problému takovém,že ducha vyvolali a teď se jim mstí za to,že jej ještě neodvolali. Jestli je to váš případ,přečtěte si tento článek a rozhodně HNED ducha odvolejte. Odvolání ducha je naprosto bezpečné a nemůže se vám nic stát. Zvládnete to sami za dvě minuty. Znovu zapalte svíčku a stačí jen říct: " Duchu ...........(jméno vašeho ducha)..... odvolávám tě z tohoto světa a dávám ti znovu klid.Děkuji za vše co jsi pro mě udělal a ještě jednou sbohem. Mnoho štěstí."
A to je vše. Pak svíčku zhasněte a duch by měl být odvolán.

Co se může stát?

1. září 2006 v 17:25
Jak už jistě víte,vyvolávání je velice nebzpečné. Pokud ducha jakkoli rozzlobíte,může vám ublížit neskutečným způsobem. Účinky vyvolávání se dělí na čtyři skupiny:
- nestane se nic. Absolutně nic,což znamená že duch není přítomen.
- duch dá znamení,nikomu neublíží a komunikuje.
- duch komunikuje,ale vyhrožuje a může se vám stát lehké zranění (škrábnutí,pupínky atd....)
- duch se zlobí,může vám přivodit těžké zranění čehokoli a skončíte nejčastěji s tímto zraněním v nemocnici. Tedy pokud vás někdo najde než bude pozdě.
- nejhorší skupina. Duch vás zabije.A to přece není příjemná představa,že?
Takže raději než začnete vyvolávat přemýšlejte zda to stojí za to riziko a když už opravdu chcete vyvolávat,tak bezpečným způsobem (viz. Bezpečné vyvolávání)

Návod

22. července 2006 v 7:52
Návod na vyvolávaní duchů
Takže nyní vás naučíme jak se vyvolávají duchové...
krok 1.sedněte si s kamarádama do kolečka..
krok2. určete si nějakou věc podle které budete určovat jestli v místnosti duch je nebo ne
krok3.Všichni zavřete oči a jeden řekne:Duchu Boženo Němcová(to je příklad,místo toho můžete říct jiné jméno mrtvého) pokud tu jsi tak shoď ten hřeben z poličky(viz krok 2.můžete si vybrat jakýkoli předmět)
krok4:Otevřete oči.Jestli předmět spadl tak duch v místnosti je...
NEBO TAKÉ TAKHLE:
Vyvolávání:
Nejoblíbenější vyvolávání je typu: V bílém lese, v bílém kočáru, v bílé rakvi leží Božena Němcová (můžeš si doplnit koho chceš). Je to stručné a vhodné pro začátečníky.Pro pokročilejší je vhodnější tento typ a co k tomu potřebuješ: Svíčku s vysokým knotem a potřebné údaje o postavě s kterou si budeš povídat.
Postup: Zatáhněte žaluzie (záclony), aby byla v místnosti neproniknutelná tma a sedněte si s kámoškou na zem.
Poté rozsviťte svíčku a počkejte až rozhoří.Připravte si údaje typu: Josef Novák, zemřel 1923-1984 a pak nejdůležitější otázky-Jsi přítomen v této místnosti?- Zemřel si přirozenou smrtí?
A pak společně opakuje text: Josefi nováku zemřelý v roce 1923-1984 pokud jsi v této místnosti dej nám svoje znamení prudkým pohnutím plamene svíčky. Tuto formulku opakujte nejméně třikrát.
Pak položte otázku na kterou jde odpovědět ANO-NE. Pokud ano dej nám to vědět prudkým pohybem plamene svíčky. Zase zopakovat třikrát. Ke konci ho odvolejte formulí: Odvolávám vás Josefe Nováku do říše mrtvých.
Svíčku zhasněte a ukliďte vyvolávání skončilo.
Vyvolávání dobré energie (zcela neškodné) Nepotřebujete svíčku, nic nepotřebujete. Chyťte se za malíčky. A začněte odříkávat formulku: Dobrá energie zjev se a dej nám svoje znamení. Zopakujte 3krát. A pak pozorujte změny v okolí.
Vyvolávání duchů
Nezapomeňte, že samotný akt vyvolávání duchů může být velmi nebezpečný. Snažte se, aby vyvolaný duch v pokoji odešel a nijak vám neublížil (toto si udržujte ve své mysli) a nesmíte udělat žádnou chybu, v opačném případě by se mohl na vás zavěsit a velmi vás v životě potrápit.

Média

22. července 2006 v 7:37
Projevy skrze media vzhledem na prostředky (mediumita) jsou zcela běžné a je jich celá řada, uvedu zde příklady mediumity pro fyzické jevy, kde media si ani nemusí být vědoma, že jsou zdrojem těchto sil.
* Klepot a šramot v různých předmětech vzniká proto, že někteří duchové chtějí upozornit nejenom na svou přítomnost, ale i na nějakou významnou událost (úmrtí, nešťastná událost).
* Pohybování stolů byl v minulosti velmi populárním prostředkem ve styku s duchovnem. Další projevy byly klepání stolku, kde počet klepnutí znamenal buď ano, či ne.
* Přímé písmo je vzácnější projev. Do krabičky vložíme tužku a papír, převážeme a zapečetíme. Po procedurách položí přítomní ruce na papír a soustředěně vyčkávají. Po 10 až 30. minutách je slyšet škrábání od tužky a my získáváme velmi pěkné, přímé sdělení. Vezměte v úvahu také existenci přímého hlasu.
*Materializace je jistě nejúžasnějším důkazem existence duchovního světa. Může to být jak materializace částečná, tak i celých, pohybujících se postav. Vzniká pomocí látky zvané ectoplasma často bílé, nebo šedé barvy, vycházející z těla media, dobře viditelná a fotografovatelná. Z této látky se mohou vytvářet pozemská těla zemřelých osob.
Druhy médií
* Píšící ( Komunikace tímto způsobem je většinou počáteční a od ní se odvíjí další a další schopnosti. Duchovní bytosti (ale i nejen ty) s vámi promlouvají přes vaší uvolněnou ruku. Pošlou vám do hlavy myšlenku, kterou ale nedokážete slyšet (nejste na to dostatečně vyspělí) a tak vám ji napíše vaše ruka. Většinou ve vašem jazyce. Tyto myšlenky jdou přes filtr vašeho vědomí. Informace jsou zkreslené a ne 100% pravdivé.)
* Slyšící / Po nějaké době co jste si již osvojili schopnost automatického psaní a kresby (píšící médium) zjišťujete, že víte sdělení ještě dříve, než ho napíše vaše ruka. Přichází to postupně. Za čas už nestíhá ruka psát, odložíte tužku a stanete se slyšícím médiem. Dokážete ovládat telepatii.)
* Vidící ( Slyšíte duchovní bytosti. Po čase se ale vyvíjíte dál. (Záleží na oddanosti těmto schopnostem). Dostanete novou schopnost -vidění aury, z které budete moci přečíst přímo průtrž informací. Aura není jen kolem lidí, ale také kolem věcí. Kromě aury se vám mohou zjevovat různí duchové (např. vaši zemřelí přátelé), ale i vidiny minulosti a budoucnosti.)
* Cítící (hmat) ( Při komunikaci můžete cítit pohlazení, lochtání. Třeba nakonec vznikne tradice, že vždy když s vámi mluví vaše zemřelá babička, ucítíte hlazení na levé ruce:))
* Pro fyzické zjevy (Za pomocí vaší energie můžou duchové hýbat s různými předměty. Nižší duchové by vás mohli strašit, vyšší by mohli být nějak nápomocni. Např. ukázat ztracenou věc.)

Trénink

22. července 2006 v 7:36
Pokud chcete s duchy komunikovat, není nic jednoduššího, než vzít do ruky obyčejnou tužku, volně držet na prázdném papíru a čekat. Stačí mít víru a trpělivost a zaručeně se vám ozvou. Pokud máte někoho blízkého kdo zemřel, myslete na něj a on přijde. Však nemyslete si, že se to povede hned, musíte mít zkrátka trpělivost a čekat. Každý den deset minut nikoho nezabije.
Ale efektivnější je, navodit si atmosféru, domluvit se s někým a udělat seanci o půlnoci. I když je to zbytečné, atmosféra je atmosféra. Na to nikdy nezapomenu.. Vyrobte si kruh vezměte třeba kovovou dvacku, (my používáme padesátku) a pořádně si to užijte. Až se to naučíte, zjistíte, že atmosféra je zbytečná a zdlouhavá. Začnete vyvolávat přes den v obýváku.
Vyvolávání přes kruh za pomocí např. dvacky, nebo psaní tužkou na papír se nazývá automatické písmo, když tuto schopnost začnete ovládat, stanete se médiem. Když si je rozdělíme, je jich pět (viz. níže), ale pak jsou lidé, kteří mají kontakt s duchy jiný. Např. umí astrálně cestovat (komunikace pak není žádný problém), či vidí auru. To je ale prakticky vidící médium, ale už na vysoké úrovni. Z aury vám přečtou minulost, přítomnost, budoucnost. Dále jsou i různí jasnovidci a další o kterých nevím že existují:).
Převzato ze stránek: www.blog.lide.cz/letas/
 
 

Reklama